آموزش نصب و راه اندازی اولیه لاراول 8 در ویندوز

لاراول یک فریم ورک وب اپلیکیشن می باشد با یک سنتکس حرفه ای و ساختار بندی شده. یک فریم ورک وب اپلیکیشن, ساختار و نقطه شروعی را برای ایجاد پروژه هافراهم می کند و به شما این امکان را می دهد که روی طراحی پروژه ای حرفه ای و شگفت انگیز تمرکز کنید. تلاش لاراول در این است تا ضمن ارائه ویژگی‌های قدرتمندی مانند تزریق وابستگی کامل، لایه حرفه ای کار با پایگاه داده, صف‌ها و کارهای برنامه‌ریزی‌شده، تست واحد و ادغام و … یک تجربه توسعه‌ شگفت‌انگیز را ایجاد کند.
فرقی نمی‌کند با PHP یا فریمورک‌های وب آشنا باشید یا سال‌ها تجربه داشته باشید، لاراول چارچوبی است که می‌تواند با شما رشد کند.

چرا لاراول ؟

ابزارها و فریمورک های مختلفی برای ساختن یک برنامه وب در لاراول جمع شده است. با این حال، ما معتقدیم لاراول بهترین انتخاب برای ساخت برنامه های وب مدرن می باشد.
یک فریم ورک پیش رو
تیم لاراول علاقه دارد تا این فریم ورک را یک فریم ورک “پیشرو” نام گذاری کنند به این دلیل که این پروژه با استفاده از همکاری توسعه دهنده ها رشد می کند. اگر اولین قدم های خود را برای توسعه وب برمی دارید، کتابخانه وسیع, مستندات، راهنمایی ها و آموزش های ویدیویی لاراول به شما کمک می کند تا بدون اینکه خسته شوید، تمامی بخش های آن را به خوبی یاد بگیرید.
یک فریم ورک مقیاس پذیر
لاراول فوق العاده مقیاس پذیر است. به لطف ماهیت مقیاس‌پذیری PHP و پشتیبانی داخلی لاراول از سیستم‌های کش سریع و توزیع‌شده مانند Redis، مقیاس‌بندی افقی با لاراول بسیار آسان است. در واقع، برنامه های لاراول به راحتی برای رسیدگی به صدها میلیون درخواست در ماه مقیاس بندی شده اند.
آیا به مقیاس پذیری شدیدی نیاز دارید؟ پلتفرم هایی مانند Laravel Vapor به شما این امکان را می دهند که برنامه Laravel خود را در مقیاس تقریباً نامحدود در آخرین فناوری بدون سرور AWS اجرا کنید.
یک فریم ورک انجمنی
لاراول بهترین بسته‌های موجود در اکوسیستم PHP را ترکیب می‌کند تا قوی‌ترین و توسعه‌دهنده‌ترین چارچوب موجود را ارائه دهد. علاوه بر این، هزاران توسعه‌دهنده با استعداد از سراسر جهان به این فریم ورک کمک کرده‌اند. چه کسی می داند، شاید شما حتی یکی از همکاران لاراول شوید.

آموزش نصب لاراول

ویدیوی آموزشی این بخش را میتوانید به راحت از بخش دانلود, دریافت کنید.

قیمت آموزش
رایگان
نوع دسترسی
رایگان

این مقاله در حال حاضر تنها به روش رایگان در دسترس می باشد.

ناصر خالدی
مدرس دوره

ناصر خالدی

مهندس شبکه, امنیت, برنامه نویسی تلفن های هوشمند, طراح وب سایت و متخصص هوش مصنوعی

گفتگوی برنامه نویسان

بخشی برای حل مشکلات برنامه‌نویسی و مباحث پیرامون آن

دوره های پیشنهادی

دیدگاه‌ها و پرسش‌ها

برای ارسال نظر نیاز است تا ابتدا وارد سایت شوید.

هیچ نظری ارسال نشده است.

مقالات پیشنهادی

هوش مصنوعی

هوش مصنوعی یا هوش ماشینی, به هوشمندی نشان داده شده توسط ماشین در شرایط مختلف گفته میشود که مقابل هوش طبیعی در انسان ها قرار دارد که ...


۵۵۸
۰
۱۱ آذر ۱۳۹۹

جاوا اسکریپت

جاوا اسکریپت یک زبان پویا و محبوب مبتنی بر شیء, داینامیک و مفسری می باشد. این زبان برای برنامه نویسی سمت سرور و کلاینت استفاده میشود که ...


۶۱۸
۰
۱۳ آذر ۱۳۹۹

وردپرس

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای قوی می باشد که با استفاده از آن می توان وب سایت ها و وبلاگ های گوناگونی با هر شرایطی را طراحی کرد چرا که این سیستم و ...


۵۵۸
۰
۱۳ آذر ۱۳۹۹

هک و امنیت

در تعریف کلی این واژه می توان گفت که به پیدا کردن راه های نفوذ به یک حریم شخصی و استفاده غیر مجاز از آن را هک می نامیم. هدف از هک می تواند ...


۶۸۰
۰
۱۳ آذر ۱۳۹۹