مرجع آموزش برنامه نویسی

افراد زیادی هستند که از طریق تحصیل یا علاقه به حوزه برنامه نویسی وارد می شوند ، اما پس از مدتی یا از یادگیری بی نتیجه خسته می شوند و یا آنطور که باید از کار خود لذت نمی برند. برنامه نویسی مسیر دشواری دارد که فقط افراد قدرتمند و هدفمند از پس آن بر می آیند. کسانی که به هر قیمتی استقامت می کنند هزینه رشد خود را می پردازند.
۴ دوره
+1500 دقیقه آموزش
۴۶۶ مقاله
۱۲۴۸ کاربر
سون کلونر

درباره سون کلونر

سایت تازه تاسیس سون کلونر هدف به تولید محتوای آموزشی به صورت رایگان و غیر رایگان را در سطح آموزش های بین المللی را دارد, قصد داریم با ایجاد راهی برای درآمد زایی با تولید محتوای آموزشی این هدف مهم را به ثمر برسانیم, امید داریم با کمک خداوند و کاربران عزیز این امر امکان پذیر شود.

تماس با ما

درباره ما

سایت سون کلونر بزودی پذیرش کاربران خود را آغاز خواهد کرد و با اجازه دادن به تولید محتوا توسط این کاربران به آنها فرصت درآمد زایی را از راه های مختلفی را فراهم می کند, به عنوان مثال در صورتی که یک کاربر, مقاله ای رایگان منتشر کند به ازای هر بازدید از آن مقاله مبلغی به موجودی نویسنده منظور خواهد که در صورت رسیدن موجودی به سقف قابل برداشت می توانند آن را برداشت کند.

ادامه توضیحات بزودی منتشر خواهد شد.

logo-samandehi
تماس با ما

می توانید از طریق اطلاعات زیر با ما در ارتباط باشید.

درباره ما

سایت سون کلونر به تازگی شروع به کار کرده است و امید می رود تا بتواند پایگاه وسعی از آموزش های رایگان را در دسترس فارسی زبانان قرار دهد.