نحوه پنهان کردن وزن محصول در ووکامرس

بسیاری از فروشگاه های ووکامرس وجود دارد که ممکن است نیاز به فروش محصولات به صورت وزنی داشته باشند. به عنوان مثال ، شما ممکن است میوه و سبزیجات را به صورت عمده برای فروش مجدد بفروشید. اگر به صورت عمده می فروختید ، بهتر است آنها را به صورت وزنی بفروشید. با این حال ، شما باید وزن هر محصولی را که به صورت دستی می فروشید اضافه کنید.

مخفی کردن وزن ووکامرس

با این حال ، اگر شما محصولات دیجیتال می فروشید ، ممکن است نیازی به نمایش وزن و ابعاد محصول خود نباشید. علاوه بر این ، اگر محصول را ارسال نمی کنید ، نیازی به نمایش وزن محصول نیست.

در این پست خواهید دید که چگونه می توانید وزن یک محصول را در صفحه محصول پنهان کنید. من دو راه حل برای این کار به اشتراک می گذارم. اولین مورد یک راه حل مناسب مبتدیان است که شامل تغییر تنظیمات داخلی ووکامرس است. راه حل دوم شامل استفاده از قطعه کد است و نیاز به تجربه فنی دارد.

با این حال ، قبل از شروع ، لازم به ذکر است که موضوع شما وزن و ابعاد یک محصول را نشان نمی دهد مگر اینکه این اطلاعات در قسمت پشتی اضافه شود. از تصویر ، می توانید ببینید وزن من اضافه شده است ، و اینگونه است که در قسمت جلویی نمایش داده می شود:

مراحل پنهان کردن وزن محصول در ووکامرس

در اینجا مراحلی وجود دارد که باید دنبال کنید:

  • وارد سایت وردپرس خود شوید و به عنوان کاربر مدیر به داشبورد دسترسی پیدا کنید.
  • از منوی داشبورد ، روی آن کلیک کنید
  • روی عنوان محصول مورد نظر برای حذف وزن کلیک کرده و به پایین متا کادر داده محصول بروید. در اینجا شما باید وزن محصول را در برگه حمل و نقل به صورت دستی حذف کنید.

  • روش دیگر ، می توانید وزن محصول را با استفاده از قطعه کد PHP حذف کنید. از منوی داشبورد ، روی منوی ظاهر> منوی ویرایشگر تم کلیک کنید. هنگامی که صفحه ویرایشگر تم باز می شود ، به دنبال فایل توابع موضوع باشید تا عملکرد را برای پنهان کردن وزن محصولات اضافه کنید.
  • کد زیر را به فایل functions.php تم Storefront اضافه کنید.
/**

* Hides the product's weight and dimension on the single product page.

*/

add_filter( 'wc_product_enable_dimensions_display', '__return_false' );
  • این نتیجه در قسمت جلو است:

نتیجه

به طور خلاصه ، این پست به اشتراک می گذارد که چگونه می توانید به راحتی وزن یک محصول را پنهان یا حذف کنید. روش اول شامل حذف وزن محصول به صورت جداگانه برای هر محصول است. روش دوم وزن همه محصولات را در صفحه محصول پنهان می کند. با این حال ، اگر با تغییر کد آشنا نیستید ، لطفاً یک توسعه دهنده را استخدام کنید.

در این مقاله قصد داریم تا درباره نحوه پنهان کردن وزن محصول در ووکامرس صحبت کنیم.


قیمت آموزش
رایگان
نوع دسترسی
رایگان

این مقاله در حال حاضر تنها به روش رایگان در دسترس می باشد.

ناصر خالدی
مدرس دوره

ناصر خالدی

مهندس شبکه, امنیت, برنامه نویسی تلفن های هوشمند, طراح وب سایت و متخصص هوش مصنوعی

گفتگوی برنامه نویسان

بخشی برای حل مشکلات برنامه‌نویسی و مباحث پیرامون آن

دیدگاه‌ها و پرسش‌ها

برای ارسال نظر نیاز است تا ابتدا وارد سایت شوید.

هیچ نظری ارسال نشده است.

مقالات پیشنهادی

نود جی اس

توسعه دهندگان نود جی اس, زبان جاوا اسکریپت را از یک زبان قابل اجرا در مرورگر خارج کرده و به زبانی تبدیل کردن که بتوان آن را بصورت یه اپلیکیشن مستفل اجرا کرد و ...


۷۲۲
۰
۱۲ آذر ۱۳۹۹

پی اچ پی - PHP

با استفاده از این زبان می توان وب سایت های پویا طراحی کرد, این زبان می تواند با HTML ادغام شود, در حقیقت یک زبان اسکریپتی متن باز و رایگان است. یعنی زمانی که سرور درخواست ...


۷۳۹
۰
۱۳ آذر ۱۳۹۹

جاوا اسکریپت

جاوا اسکریپت یک زبان پویا و محبوب مبتنی بر شیء, داینامیک و مفسری می باشد. این زبان برای برنامه نویسی سمت سرور و کلاینت استفاده میشود که ...


۶۹۰
۰
۱۳ آذر ۱۳۹۹

وردپرس

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای قوی می باشد که با استفاده از آن می توان وب سایت ها و وبلاگ های گوناگونی با هر شرایطی را طراحی کرد چرا که این سیستم و ...


۶۲۱
۰
۱۳ آذر ۱۳۹۹