مرجع آموزش برنامه نویسی

افراد زیادی هستند که از طریق تحصیل یا علاقه به حوزه برنامه نویسی وارد می شوند ، اما پس از مدتی یا از یادگیری بی نتیجه خسته می شوند و یا آنطور که باید از کار خود لذت نمی برند. برنامه نویسی مسیر دشواری دارد که فقط افراد قدرتمند و هدفمند از پس آن بر می آیند. کسانی که به هر قیمتی استقامت می کنند هزینه رشد خود را می پردازند.
۴ دوره
+1500 دقیقه آموزش
۴۶۶ مقاله
۱۲۴۹ کاربر
سون کلونر

نحوه پنهان کردن خطاها از بازدیدکنندگان ووکامرس

اگر با وردپرس آشنا هستید ، می دانید که دارای یک روش اشکال زدایی داخلی است که برای توسعه دهندگان به خوبی کار می کند. این روش یک پیغام هشداردهنده ارائه می دهد که در آن توضیح می دهد چه پرونده ای خطا دارد و کدام خط در کد باید بررسی شود. با این حال ، اگر این خطاها در فروشگاه ووکامرس شما ظاهر شود ، می تواند به راحتی بازدیدکنندگان را از بازگشت باز دارد. علاوه بر این ، هنگامی که آنها قابل مشاهده هستند بسیار غیرحرفه ای به نظر می رسند.

ووکامرس خطاها را از بازدیدکنندگان پنهان می کند

این آموزش مختصر نشان می دهد که چگونه خاموش کردن خطاهای PHP در فروشگاه ووکامرس شما بسیار آسان است.

چه عواملی باعث ایجاد پیام های خطای PHP می شود

افزونه ها و تم های قدیمی بیشتر باعث ایجاد پیام های خطای PHP می شوند. فایلهای اصلی اغلب با به روز رسانی وردپرس تغییر می کنند ، که برخی از قسمتهای کد را منسوخ می کند.

علاوه بر این ، تم ها و افزونه ها همچنین می توانند پیام های هشداردهنده PHP را هنگام استفاده با موارد ناسازگار نشان دهند. دو افزونه مختلف می توانند به تنهایی به خوبی کار کنند ، اما وقتی با هم جفت شوند مشکلی دارند. این به این دلیل است که همه توسعه دهندگان هنگام ایجاد فایل های وب سایت از نحو یکسانی استفاده نمی کنند.

با این حال ، برخی از این هشدارها لزوما به این معنا نیست که سایت شما خراب است. آنها برای بازدیدکنندگان مشکوک خوب به نظر نمی رسند. توسعه دهنده می تواند یک به روزرسانی برای رفع هشدار ایجاد کند ، اما زمان بیشتری طول می کشد.

پیام های اخطار PHP به این شکل است:

“/wp-content/plugins/siteplugin.php on line 60”

این هشدار به این معنا نیست که افزونه بد است ، بلکه به این معنی است که قسمتی از فایل با وردپرس ، موضوع یا افزونه دیگری که در حال استفاده است ناسازگار است.

با این حال ، می توانید کد را خودتان تنظیم کنید ، اما احتمالاً بهتر است پیام های هشدار را غیرفعال کنید. علاوه بر این ، اگر ابزار کاملاً خراب یا غیر قابل استفاده نباشد ، ممکن است هشدار به طور کامل در مورد شما اعمال نشود.

مخفی کردن هشدارهای PHP در ووکامرس

این بخش شامل سفارشی سازی فایل wp-config.php است. من اکیداً توصیه می کنم قبل از ایجاد هرگونه تغییر در کد ، از سایت خود نسخه پشتیبان تهیه کنید. این یک اقدام پیشگیرانه در صورت بروز مشکل است. می توانید به سرعت سایت خود را بازیابی کنید.

در داخل فایل wp-config.php خود ، خط زیر را جستجو کنید:

define('WP_DEBUG', true);

با این حال ، در برخی موارد ممکن است روی false تنظیم شود:

define('WP_DEBUG', false);

در هر دو مورد ، باید این خط را با کد زیر جایگزین کنید:

ini_set('display_errors','Off');

ini_set('error_reporting', E_ALL );

define('WP_DEBUG', false);

define('WP_DEBUG_DISPLAY', false);

به یاد داشته باشید که تغییرات خود را ذخیره کرده و فایل wp-config.php خود را دوباره به سرور بارگذاری کنید.

گام بعدی این است که از قسمت جلویی بازدید کنید تا تأیید کنید که خطاها ، اخطارها و هشدارهای PHP از بین رفته است.

روشن کردن خطاهای PHP در ووکامرس

برای روشن کردن خطاهای PHP ، باید فایل wp-config.php خود را ویرایش کنید. اگر شما در حال کار بر روی وب سایت در یک سرور محلی یا منطقه ای هستید ، این مهم است. برای روشن کردن گزارش خطا ، کدی را که قبلاً اضافه کرده اید با کد زیر جایگزین کنید:

define('WP_DEBUG', true);

define('WP_DEBUG_DISPLAY', true);

دوباره خطاها ، هشدارها و اعلانات PHP را مشاهده خواهید کرد.

نتیجه

به طور خلاصه ، من نحوه خاموش کردن خطاهای ووکامرس را به اشتراک گذاشته ام. افزونه ها و تم های قدیمی عمدتا باعث ایجاد آنها می شوند. وقتی پیام های هشداردهنده PHP با موارد ناسازگار استفاده می شوند ، آنها را نشان می دهند. علاوه بر این ، من به شما نشان دادم که چگونه می توانید خطاها را روشن کنید. به یاد داشته باشید هنگام ویرایش کد در فایل wp-config.php دقت کنید.

 

در این مقاله قصد داریم تا درباره نحوه پنهان کردن خطاها از بازدیدکنندگان ووکامرس صحبت کنیم.


قیمت آموزش
رایگان
نوع دسترسی
رایگان

این مقاله در حال حاضر تنها به روش رایگان در دسترس می باشد.

ناصر خالدی
مدرس دوره

ناصر خالدی

مهندس شبکه, امنیت, برنامه نویسی تلفن های هوشمند, طراح وب سایت و متخصص هوش مصنوعی

گفتگوی برنامه نویسان

بخشی برای حل مشکلات برنامه‌نویسی و مباحث پیرامون آن

دیدگاه‌ها و پرسش‌ها

برای ارسال نظر نیاز است تا ابتدا وارد سایت شوید.

هیچ نظری ارسال نشده است.

مقالات پیشنهادی

پی اچ پی - PHP

با استفاده از این زبان می توان وب سایت های پویا طراحی کرد, این زبان می تواند با HTML ادغام شود, در حقیقت یک زبان اسکریپتی متن باز و رایگان است. یعنی زمانی که سرور درخواست ...


۶۴
۰
۱۳ آذر ۱۳۹۹

بک لینک چیست؟

بک لینک (Back Link) به لینک دادن یک سایت به سایت دیگر گفته میشود که یک فاکتور مهم و اساسی در سئو هر سایتی می باشد.


۳۷
۰
۲۲ آذر ۱۳۹۹

هک و امنیت

در تعریف کلی این واژه می توان گفت که به پیدا کردن راه های نفوذ به یک حریم شخصی و استفاده غیر مجاز از آن را هک می نامیم. هدف از هک می تواند ...


۳۴
۰
۱۳ آذر ۱۳۹۹

درباره فایل Robots.txt

این فایل ربات های خزنده موتور های جستجو را راهنمایی می کنند و به آنان می فهماند که چه دایرکتوری و لینک هایی قابل بررسی و چه دایرکتوری و لینک هایی غیرقابل برررسی می باشند...


۳۵
۰
۲ دی ۱۳۹۹
logo-samandehi
تماس با ما

می توانید از طریق اطلاعات زیر با ما در ارتباط باشید.

درباره ما

سایت سون کلونر به تازگی شروع به کار کرده است و امید می رود تا بتواند پایگاه وسعی از آموزش های رایگان را در دسترس فارسی زبانان قرار دهد.