نحوه مخفی کردن تغییرات در دسترس در ووکامرس

تغییرات محصول ووکامرس به شما امکان می دهد چندین گزینه را برای یک مورد خاص نمایش دهید تا مشتریان بتوانند هر کدام را که می خواهند انتخاب کنند. این به بهبود تجربه کاربری در فروشگاه شما کمک می کند ، زیرا کاربران تجربه خرید شخصی را خواهند داشت. این پست توضیح می دهد که تغییرات ووکامرس چیست و چگونه می توانید تغییرات در دسترس را پنهان کنید.

پنهان کردن ووکامرس تغییرات در دسترس

مواقعی وجود دارد که محصولی را که در فروشگاه آنلاین خود لیست می کنید در یک نوع عرضه می شود. با این حال ، بسیاری از موارد با گزینه های مختلف ارائه می شوند. به عنوان مثال ، لباس ها در رنگ ها یا اندازه های مختلف عرضه می شوند. خوشبختانه ، ووکامرس یک روش داخلی برای افزودن هرگونه گزینه به صفحات محصول شما ارائه می دهد.

علاوه بر این ، لازم به ذکر است که این سیستم از دو ویژگی اصلی تشکیل شده است. این ویژگی ها “ویژگی” و “تغییرات” هستند که اغلب اشتباه گرفته می شوند. مهم است که تفاوت بین آنها روشن شود.

ویژگی های ووکامرس

ویژگی ها یک محصول را توصیف می کنند. آنها به مشتریان حقایق کلیدی در مورد اندازه ، رنگ ، مواد و غیره را می دانند.

تصویر زیر نحوه فهرست بندی ویژگی ها در ووکامرس را نشان می دهد:

این اطلاعات توصیفی در صفحه محصول ذکر شده است ، اما نمی تواند با مشتری تعامل داشته باشد یا تغییر دهد.

تغییرات ووکامرس

بر خلاف ویژگی ها ، مشتریان می توانند تغییرات را انتخاب کنند. به عنوان مثال ، اگر مشتری بتواند بین تنوع محصول بزرگ و متوسط یکی را انتخاب کند.

اگر می خواهید به افراد اجازه دهید گزینه های مختلف را انتخاب کنند ، باید تغییرات را نیز اضافه کنید.

با این حال ، توجه به این نکته ضروری است که برای استفاده از تغییرات ووکامرس ، ابتدا باید ویژگی ها را تنظیم کنید. به این ترتیب تغییرات در قسمت جلویی نمایش داده می شوند:

پنهان کردن ووکامرس تغییرات در دسترس

در این بخش ، من یک راه حل سریع برای غیر فعال کردن تغییرات موجود در تنوع ، در زمینه های انتخاب شده ، به اشتراک می گذارم. ووکامرس هیچ گونه تغییراتی را که در انبار موجود است پنهان نمی کند. مشتری ابتدا تنوع را انتخاب می کند تا بداند موجودی آن موجود نیست یا خیر.

مراحل مخفی کردن تغییرات در دسترس

راه های زیادی برای دستیابی به این عملکرد وجود دارد. برخی از آنها شامل جاوا اسکریپت هستند. با این حال ، افزودن قطعه کد PHP بهترین راه است. در تصویر زیر ، من از تابعی استفاده می کنم که از فیلتر استاندارد woocommerce_variation_is_active استفاده می کند. این بررسی می کند که آیا این تنوع در انبار موجود است یا خیر ، و در صورت عدم وجود آن ، false را برمی گرداند.

در اینجا مراحلی وجود دارد که باید انجام دهید:

  • وارد سایت وردپرس خود شوید و به عنوان کاربر مدیر به داشبورد دسترسی پیدا کنید.
  • از منوی داشبورد ، روی منوی ظاهر> منوی ویرایشگر تم کلیک کنید. وقتی صفحه ویرایشگر تم باز شد ، به دنبال فایل توابع موضوع باشید تا تغییرات در دسترس را مخفی کنید.
  • کد زیر را به فایل functions.php اضافه کنید:
/**

 * Disable out of stock variations

 * @return Boolean

 */

function njengah_variation_is_active( $active, $variation ) {

 if( ! $variation->is_in_stock() ) {

 return false;

 }

 return $active;

}

add_filter( 'woocommerce_variation_is_active', 'njengah_variation_is_active', 10, 2 );
  • فراموش نکنید که اطمینان حاصل کنید که سهام تغییرات خود را مدیریت می کنید ، همانطور که در زیر نشان داده شده است:

  • این نتیجه در قسمت جلو خواهد بود:

نتیجه

در این آموزش ، شما مشاهده کرده اید که چگونه ووکامرس دارای انعطاف پذیری بالایی است. این پست تفاوت بین تغییرات و ویژگی های ووکامرس را برجسته می کند. علاوه بر این ، مهم است که توجه داشته باشید که ووکامرس هیچ گونه تغییرات موجود در انبار را پنهان نمی کند. با این حال ، من یک راهنمای گام به گام در مورد چگونگی پنهان کردن تغییرات در دسترس در فروشگاه ووکامرس خود برای جلوگیری از ناامیدی مشتری به اشتراک گذاشته ام.

در این مقاله قصد داریم تا درباره نحوه مخفی کردن تغییرات در دسترس در ووکامرس صحبت کنیم.


قیمت آموزش
رایگان
نوع دسترسی
رایگان

این مقاله در حال حاضر تنها به روش رایگان در دسترس می باشد.

ناصر خالدی
مدرس دوره

ناصر خالدی

مهندس شبکه, امنیت, برنامه نویسی تلفن های هوشمند, طراح وب سایت و متخصص هوش مصنوعی

گفتگوی برنامه نویسان

بخشی برای حل مشکلات برنامه‌نویسی و مباحث پیرامون آن

دیدگاه‌ها و پرسش‌ها

برای ارسال نظر نیاز است تا ابتدا وارد سایت شوید.

هیچ نظری ارسال نشده است.

مقالات پیشنهادی

وردپرس

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای قوی می باشد که با استفاده از آن می توان وب سایت ها و وبلاگ های گوناگونی با هر شرایطی را طراحی کرد چرا که این سیستم و ...


۴۳۸
۰
۱۳ آذر ۱۳۹۹

هک و امنیت

در تعریف کلی این واژه می توان گفت که به پیدا کردن راه های نفوذ به یک حریم شخصی و استفاده غیر مجاز از آن را هک می نامیم. هدف از هک می تواند ...


۵۲۱
۰
۱۳ آذر ۱۳۹۹

پی اچ پی - PHP

با استفاده از این زبان می توان وب سایت های پویا طراحی کرد, این زبان می تواند با HTML ادغام شود, در حقیقت یک زبان اسکریپتی متن باز و رایگان است. یعنی زمانی که سرور درخواست ...


۵۳۶
۰
۱۳ آذر ۱۳۹۹

نود جی اس

توسعه دهندگان نود جی اس, زبان جاوا اسکریپت را از یک زبان قابل اجرا در مرورگر خارج کرده و به زبانی تبدیل کردن که بتوان آن را بصورت یه اپلیکیشن مستفل اجرا کرد و ...


۵۰۶
۰
۱۲ آذر ۱۳۹۹