نحوه دریافت شناسه سفارش در صفحه پرداخت ووکامرس

نویسنده : shahin khaledi بروز شده در : 10 روز 10 ساعت قبل آخرین مطالعه 20 ساعت 59 دقیقه قبل دسته ها : ووکامرس

در پست قبلی ، من نحوه بررسی اینکه آیا صفحه پرداخت در ووکامرس وجود دارد را با شما به اشتراک گذاشتم. در این پست ، می خواهم بیشتر پیش بروم و نحوه دریافت شناسه سفارش در صفحه پرداخت در ووکامرس را نشان دهم.

در بیشتر موارد وقتی می خواهید منطقی پرداخت مانند تغییر مسیر پس از پرداخت بر اساس محصول یا هر شرایط دیگر ایجاد کنید ، ممکن است بخواهید بدانید چگونه در صفحه پرداخت شناسه سفارش را دریافت کنید. این یک ترفند ساده و ساده است ، همانطور که در قطعه کد زیر مشاهده می کنید.

اگر می خواهید پس از پرداخت تغییر مسیر ایجاد کنید ، ممکن است بخواهید افزونه ای درخشان را که برای این کار توسعه داده ام بررسی کنید و برای بیش از 1000 کاربر بسیار مفید بوده است – افزونه ووکامرس Redirect After Checkout.

ووکامرس شناسه سفارش را در صفحه پرداخت دریافت کنید

برای دریافت شناسه سفارش در سن پرداخت ، ابتدا باید تعیین کنید که آیا کاربر در صفحه پرداخت است یا خیر و آیا در این صورت پیش می روید و شناسه سفارش را همانطور که در قطعه کد زیر به اشتراک گذاشته شده است دریافت می کنید:

function njengah_get_order_id(){      
          
  if ( is_wc_endpoint_url( 'order-received' ) ) {

   global $wp;

   //دریافت شناسه سفارش
   $order_id = intval( str_replace( 'checkout/order-received/', '', $wp->request ) );
            
   // Get an instance of the WC_Order object
   $order = new WC_Order( $order_id );
       
  }

}

نتیجه

در این پست ، ما روش دریافت شناسه سفارش در صفحه پرداخت را مشخص کرده ایم. می توانید منطق بیشتری به این کد اضافه کنید و از آن برای بررسی موارد سفارش و ایجاد تغییر مسیر پس از پرداخت بر اساس موارد سفارش استفاده کنید. اگر کاملاً گیر کرده اید و می خواهید در این مورد کمک کنید ، لطفاً با من تماس بگیرید.

در این مقاله قصد داریم تا درباره نحوه دریافت شناسه سفارش در صفحه پرداخت ووکامرس صحبت کنیم.


قیمت (تومان)
رایگان
وضعیت
تکمیل شده

مقالات پیشنهادی

اندروید

اندروید

اندروید یک سیستم عامل می باشد که توسط گوگل توسعه داده میشود, این سیستم عامل بر پایه نسخه ی اصلاح شده ی هسته ی لینوکس و دیگر نرم افزار های متن باز طراحی شده است و ...

آخرین بروزرسانی 10 ماه 18 روز قبل

هوش مصنوعی

هوش مصنوعی

هوش مصنوعی یا هوش ماشینی, به هوشمندی نشان داده شده توسط ماشین در شرایط مختلف گفته میشود که مقابل هوش طبیعی در انسان ها قرار دارد که ...

آخرین بروزرسانی 10 ماه 20 روز قبل

هک و امنیت

هک و امنیت

در تعریف کلی این واژه می توان گفت که به پیدا کردن راه های نفوذ به یک حریم شخصی و استفاده غیر مجاز از آن را هک می نامیم. هدف از هک می تواند ...

آخرین بروزرسانی 10 ماه 18 روز قبل

نود جی اس

نود جی اس

توسعه دهندگان نود جی اس, زبان جاوا اسکریپت را از یک زبان قابل اجرا در مرورگر خارج کرده و به زبانی تبدیل کردن که بتوان آن را بصورت یه اپلیکیشن مستفل اجرا کرد و ...

آخرین بروزرسانی 10 ماه 19 روز قبل

سوالات و گفتگوها

logo-samandehi
تماس با ما

می توانید از طریق اطلاعات زیر با ما در ارتباط باشید.

درباره ما

سایت سون کلونر به تازگی شروع به کار کرده است و امید می رود تا بتواند پایگاه وسعی از آموزش های رایگان را در دسترس فارسی زبانان قرار دهد.