نحوه حذف یا غیرفعال کردن نظرات در ووکامرس

اگر می خواهید نظرات سایت ووکامرس خود را حذف کنید، غیرفعال کردن نظرات در ووکامرس آسان و ساده است همانطور که در تصویر این پست خواهید دید. بررسی‌های WooCommerce نقش مهمی در حصول اطمینان از ارائه بازخورد مشتریان برای محصولات بازی می‌کنند، اما در مواقعی که نیازی به آنها نیست. آنها باید به راحتی از تنظیمات WooCommerce غیرفعال شوند.

بررسی های WooCommerce

به طور پیش فرض، هنگام نصب افزونه ووکامرس، بخش بررسی ووکامرس فعال می شود. نظرات WooCommerce در صفحه تک محصول در برگه ها همانطور که در تصویر زیر نشان داده شده است قرار دارد:

نحوه حذف نظرات ووکامرس

افزونه هایی نیز وجود دارد که می توانید از آنها برای حذف نظرات از ووکامرس استفاده کنید. اگر ترجیح نمی دهید از یک افزونه استفاده کنید، می توانید از دو معیار استفاده کنید:

  • غیرفعال کردن بررسی ووکامرس در صفحه تنظیمات
  • افزودن یک قطعه کد دارای تابع remove_action برای حذف قلاب اقدام ووکامرس که برگه نظرات را اضافه می کند.

ما قصد داریم هر دو راه را برای حذف یا غیرفعال کردن بررسی ووکامرس نشان دهیم.

ما از موضوع پیش‌فرض ووکامرس –Storefront برای حذف یا غیرفعال کردن بررسی‌های ووکامرس استفاده می‌کنیم. در فروشگاه، نظرات همانطور که در این تصویر نشان داده شده است مشاهده می شود

بررسی های ووکامرس  را غیرفعال کنید

  • وارد سایت ووکامرس خود شوید و همانطور که در تصویر زیر نشان داده شده است (1 در تصویر) به صفحه تنظیمات ووکامرس بروید.
  • در صفحه تنظیمات، همانطور که در تصویر بالا نشان داده شده است، روی تب محصولات کلیک کنید (2 روی تصویر)
  • در صفحه محصولات به دنبال گزینه Enable Products Reviews (3 روی تصویر) بگردید که برای نمایش نظرات باید علامت زده شود. تیک این گزینه را بردارید و بررسی های ووکامرس غیرفعال خواهد شد.
  • فراموش نکنید که روی ذخیره تغییرات (4 روی تصویر) کلیک کنید تا تغییرات اعمال شوند

چگونه کار می کند

این گزینه یک گزینه پیش‌فرض ووکامرس است که برای حذف برگه نظرات از تمام محصولات سایت ووکامرس شما طراحی شده است. همچنین تمام ویجت بررسی های اخیر را از داشبورد وردپرس شما حذف می کند و گزینه بررسی فراداده محصول را فعال می کند.

ووکامرس نظرات را با قطعه کد حذف کنید

یک روش جایگزین برای حذف نظرات در فروشگاه ووکامرس این است که قطعه کد زیر را در فایل functions.php موضوع یا تم فرزند خود در صورت وجود اضافه کنید.

remove_action('woocommerce_product_tabs', 'woocommerce_product_reviews_tab', 30);

remove_action('woocommerce_product_tab_panels', 'woocommerce_product_reviews_panel', 30);

کد چگونه کار می کند

این قطعه کد به سادگی قلاب اکشن را که برگه نظرات را در صفحه محصول ووکامرس اضافه می کند، باز می کند و این کار نظرات را از ووکامرس حذف می کند.

تابع مورد استفاده در کد remove_action است که در درجه اول یک تابع وردپرس است که وظیفه حذف اقدامات موجود از وردپرس را بر عهده دارد. در یکی از آموزش هایی که در مورد – do_action و application_filters و قلاب وردپرس نوشتم می توانید در مورد اکشن هوک ها بیشتر بدانید.

ووکامرس حذف قلاب اکشن نظرات

از آنجایی که محصول ووکامرس یک نوع پست سفارشی است، می توانید از یک اکشن هوک برای حذف نظرات از ووکامرس استفاده کنید. کد زیر را می توان به functions.php اضافه کرد تا نظرات و نظرات ووکامرس حذف شود:

/**
* WooCommerce remove reviews
*/
function woocommmerce_njengah_remove_reviews() {
remove_post_type_support( 'product', 'comments' );
}

add_action( 'init', 'woocommmerce_njengah_remove_reviews' );

کد چگونه کار می کند

ما از تابع remove_post_type_support() استفاده می کنیم که برای حذف پشتیبانی از ویژگی های خاص در یک نوع پست سفارشی طراحی شده است. ویژگی ها در یکی از آرگومان ها در هنگام ثبت نام نوع پست سفارشی اضافه می شوند.

بسته شدن

هر یک از این دو روش برجسته شده در این پست می تواند برای حذف نظرات از ووکامرس استفاده شود. برای یک توسعه دهنده افزونه ووکامرس

هر یک از این دو روش برجسته شده در این پست می تواند برای حذف نظرات از ووکامرس استفاده شود. برای یک توسعه دهنده افزونه ووکامرس ، گزینه دوم ممکن است در جایی که می خواهید گزینه حذف نظرات را به طور پیش فرض فعال کنید، مفید باشد. امیدوارم اکنون بتوانید این راه حل را در سایت خود پیاده سازی کنید، اما من همیشه در مورد مسائل ووکامرس کمک می کنم.

در این مقاله قصد داریم تا درباره نحوه حذف یا غیرفعال کردن نظرات در ووکامرس صحبت کنیم.


قیمت آموزش
رایگان
نوع دسترسی
رایگان

این مقاله در حال حاضر تنها به روش رایگان در دسترس می باشد.

ناصر خالدی
مدرس دوره

ناصر خالدی

مهندس شبکه, امنیت, برنامه نویسی تلفن های هوشمند, طراح وب سایت و متخصص هوش مصنوعی

گفتگوی برنامه نویسان

بخشی برای حل مشکلات برنامه‌نویسی و مباحث پیرامون آن

دوره های پیشنهادی

دیدگاه‌ها و پرسش‌ها

برای ارسال نظر نیاز است تا ابتدا وارد سایت شوید.

هیچ نظری ارسال نشده است.

مقالات پیشنهادی

پی اچ پی - PHP

با استفاده از این زبان می توان وب سایت های پویا طراحی کرد, این زبان می تواند با HTML ادغام شود, در حقیقت یک زبان اسکریپتی متن باز و رایگان است. یعنی زمانی که سرور درخواست ...


۷۳۹
۰
۱۳ آذر ۱۳۹۹

بک لینک چیست؟

بک لینک (Back Link) به لینک دادن یک سایت به سایت دیگر گفته میشود که یک فاکتور مهم و اساسی در سئو هر سایتی می باشد.


۸۲۴
۰
۲۲ آذر ۱۳۹۹

درباره فایل Robots.txt

این فایل ربات های خزنده موتور های جستجو را راهنمایی می کنند و به آنان می فهماند که چه دایرکتوری و لینک هایی قابل بررسی و چه دایرکتوری و لینک هایی غیرقابل برررسی می باشند...


۵۸۶
۰
۲ دی ۱۳۹۹

هوش مصنوعی

هوش مصنوعی یا هوش ماشینی, به هوشمندی نشان داده شده توسط ماشین در شرایط مختلف گفته میشود که مقابل هوش طبیعی در انسان ها قرار دارد که ...


۶۲۲
۰
۱۱ آذر ۱۳۹۹