نحوه ایجاد سفارش بصورت برنامه نویسی ووکامرس

نویسنده : shahin khaledi بروز شده در : 10 روز 10 ساعت قبل آخرین مطالعه 6 روز 11 ساعت قبل دسته ها : ووکامرس

وقتی در حال ایجاد افزونه ووکامرس هستید که سفارشات ووکامرس را ایجاد و مدیریت می کند ، ممکن است بخواهید به صورت برنامه نویسی سفارش ایجاد کنید.

اگر این چیزی است که شما در ذهن دارید و می خواهید نمونه ای از نحوه انجام این کار را ببینید ، می خواهم یک مثال خوب از عملکردی را که قبلاً در افزونه های خود برای ایجاد نظم برنامه نویسی در ووکامرس استفاده کرده ام ، با شما به اشتراک بگذارم. من همچنین در پست قبلی نحوه تغییر برنامه محصول قیمت ووکامرس را به اشتراک گذاشتم

ووکامرس به صورت برنامه نویسی سفارش ایجاد کنید

ما می توانیم از یک تابع برای ایجاد سفارش به صورت برنامه ای استفاده کنیم که ابتدا شماره سفارش را تنظیم می کند ، سفارشات را حلقه کرده و آدرس سفارش خودکار را تعیین می کند.

سپس می توانیم از تابع wc_create_order () برای ایجاد سفارش به صورت برنامه ای استفاده کنیم و محصولات را به ترتیب و وضعیت سفارش را برای تکمیل سفارش تنظیم کنیم.

من یک تابع نمونه در زیر با تمام کد لازم ایجاد کرده ام که می توانید مجدداً برای ایجاد نظم برنامه نویسی در ووکامرس ایجاد کنید.

در حالت ایده آل ، باید این کد را به functions.php یا فایل های افزونه خود اضافه کنید و سپس تابع را در جایی که به آن نیاز دارید فراخوانی کنید. همچنین می توانید متغیر $ number_of_orders را برای تغییر تعداد سفارشاتی که هنگام فراخوانی تابع ایجاد می شود ، تنظیم کنید.

در حالت ایده آل ، باید این کد را به functions.php یا فایل های افزونه خود اضافه کنید و سپس تابع را در جایی که به آن نیاز دارید فراخوانی کنید. همچنین می توانید متغیر $ number_of_orders را برای تغییر تعداد سفارشاتی که هنگام فراخوانی تابع ایجاد می شود ، تغییر دهید. در زیر کدی است که می توانید برای ایجاد سفارشات خودکار در ووکامرس استفاده کنید:

<?php

function create_Orders_Programmatically(){

	// تعداد سفارشات را برای ایجاد تنظیم کنید
	$number_of_orders = 50;

	for ($i=0; $i 'product',
			'posts_per_page' => rand(1,10),
			'orderby' => 'rand'
		) );

		// تنظیم آدرس سفارش
		$address = array(
			'first_name' => 'Joe ' . rand(1,200),
			'last_name' => 'Njenga',
			'company'  => 'njengah.com',
			'email'   => 'joe@example.com',
			'phone'   => '894-672-780',
			'address_1' => '123 Main st.',
			'address_2' => '100',
			'city'    => 'Nairobi',
			'state'   => 'Nairobi',
			'postcode'  => '00100',
			'country'  => 'KE'
		);

		// حالا ما سفارش را ایجاد می کنیم
		$order = wc_create_order();

		// محصولاتی را که به طور تصادفی در بالا انتخاب شده اند به سفارش اضافه کنید
		foreach ($products as $product) {
			$order->add_product( wc_get_product($product->ID), 1); // این یک existing SIMPLE product
		}

		$order->set_address( $address, 'billing' );

		$order->calculate_totals();
		$order->update_status("Completed", 'Imported order', TRUE); 
	}
	

همانطور که در کد بالا مشاهده می کنید ، امکان ایجاد دستورات برنامه ای با استفاده از مراحلی که در بالا مشخص کردم وجود دارد. می توانید متغیر را در هر مورد متناسب با نیاز خود تنظیم کنید.

در مورد این مثال ، من 50 سفارش ایجاد می کنم و این منطق را می توان برای افزودن محصولات خاص تر که می توانند سفارشات خودکار داشته باشند ، بیشتر بسط داد.

نتیجه

در این پست ، من نشان می دهم که چگونه می توانید سفارشات ووکامرس را به صورت برنامه نویسی با استفاده از تابعی که متغیر سفارش را تنظیم می کند ، آدرس را تنظیم می کند و سفارش ووکامرس ایجاد می کند ، نشان دهم. امیدوارم این کد به شما در ایجاد نظم برنامه نویسی متناسب با نیازهای شما کمک کند. اگر برای کارکردن این کد به کمک بیشتری نیاز دارید ، باید با من تماس بگیرید.

در این مقاله قصد داریم تا درباره نحوه ایجاد سفارش بصورت برنامه نویسی ووکامرس صحبت کنیم.


قیمت (تومان)
رایگان
وضعیت
تکمیل شده

مقالات پیشنهادی

نود جی اس

نود جی اس

توسعه دهندگان نود جی اس, زبان جاوا اسکریپت را از یک زبان قابل اجرا در مرورگر خارج کرده و به زبانی تبدیل کردن که بتوان آن را بصورت یه اپلیکیشن مستفل اجرا کرد و ...

آخرین بروزرسانی 10 ماه 19 روز قبل

پی اچ پی - PHP

پی اچ پی - PHP

با استفاده از این زبان می توان وب سایت های پویا طراحی کرد, این زبان می تواند با HTML ادغام شود, در حقیقت یک زبان اسکریپتی متن باز و رایگان است. یعنی زمانی که سرور درخواست ...

آخرین بروزرسانی 10 ماه 18 روز قبل

درباره فایل Robots.txt

درباره فایل Robots.txt

این فایل ربات های خزنده موتور های جستجو را راهنمایی می کنند و به آنان می فهماند که چه دایرکتوری و لینک هایی قابل بررسی و چه دایرکتوری و لینک هایی غیرقابل برررسی می باشند...

آخرین بروزرسانی 9 ماه 29 روز قبل

جاوا اسکریپت

جاوا اسکریپت

جاوا اسکریپت یک زبان پویا و محبوب مبتنی بر شیء, داینامیک و مفسری می باشد. این زبان برای برنامه نویسی سمت سرور و کلاینت استفاده میشود که ...

آخرین بروزرسانی 10 ماه 18 روز قبل

سوالات و گفتگوها

logo-samandehi
تماس با ما

می توانید از طریق اطلاعات زیر با ما در ارتباط باشید.

درباره ما

سایت سون کلونر به تازگی شروع به کار کرده است و امید می رود تا بتواند پایگاه وسعی از آموزش های رایگان را در دسترس فارسی زبانان قرار دهد.