نحوه افزودن تغییر مسیر صفحه حساب ووکامرس من

نویسنده : shahin khaledi بروز شده در : 4 روز 11 ساعت قبل آخرین مطالعه 1 روز 17 ساعت قبل دسته ها : ووکامرس

در صفحه حساب ووکامرس My Account ممکن است بخواهید صفحه را به یک صفحه سفارشی تغییر دهید و در این حالت ، می توانید یک تغییر مسیر به یک صفحه سفارشی ایجاد کنید. در پست قبلی ، من نحوه ایجاد تغییر مسیر ووکامرس پس از Checkout و همچنین نحوه ایجاد تغییر مسیر ووکامرس پس از خروج را به اشتراک گذاشتم. اکنون در این پست ، می خواهم نحوه ایجاد تغییر مسیر صفحه ووکامرس My Account را به شما نشان دهم.

تغییر مسیر صفحه حساب ووکامرس من

ابتدا چندین روش وجود دارد که می توانید بدون افزودن قطعه کد برای تغییر مسیر به نتایج مشابه برسید.

تغییر نقطه پایانی حساب من

اولین مورد بدیهی است که نقطه پایانی My Account را تغییر دهید. در این صورت اگر فقط نیاز به تغییر آدرس صفحه حساب من دارید ، ممکن است نیازی به عملکرد تغییر مسیر به فروشگاه ووکامرس خود نداشته باشید زیرا این کار خارج از جعبه انجام می شود.

قالب حساب من را سفارشی کنید

گزینه دوم که می توانید به جای ایجاد تغییر مسیر برای صفحه حساب من استفاده کنید ، می توانید قالب myaccount/dashboard.php را سفارشی کنید. این بهترین رویکرد برای سفارشی سازی صفحه حساب ووکامرس من است زیرا به شما کنترل کامل ظاهر و احساس صفحه حساب کاربری ووکامرس را می دهد.

صفحه حساب من را با استفاده از افزونه سفارشی کنید

گاهی اوقات بهترین راه حل وجود یک افزونه خوب است. به جای تلاش برای اختراع مجدد چرخ ، می توانید یکی از بهترین افزونه های سفارشی سازی حساب من را انتخاب کنید که به شما کمک می کند به جای استفاده از کد تغییر مسیر ، صفحه حساب من را سریع سفارشی کنید.

تغییر مسیر با استفاده از افزونه

می توانید از یکی از این بهترین افزونه های تغییر مسیر برای ایجاد تغییر مسیر دائمی 301 صفحه حساب من به صفحه ای که ترجیح می دهید کاربران پس از ورود به سیستم یا عدم ورود به سیستم به آنها هدایت شوند ، استفاده کنید.

قطعه کد برای تغییر مسیر صفحه حساب من

می توانید صفحه ای با داده هایی که می خواهید در صفحه ورود به سیستم نمایش داده شود ایجاد کنید ، سپس با استفاده از قطعه کد زیر ، کد کوتاه پیش فرض صفحه ووکامرس My Account را با یک کد کوتاه سفارشی عوض کنید:

//قلاب 
add_shortcode('sevencloner_my_account','njengah_my_account_custom_shortcode');

//تماس تلفنی 
function sevencloner_my_account_custom_shortcode(){
 
     $custompage=get_post(PAGE ID);//Replace the PAGE ID with the respective page ID for the page with the data
		 
     echo apply_filters('the_content',$custompage->post_content);

}

اکنون می توانید از کد کوتاه سفارشی My Account که ایجاد کرده اید استفاده کنید و محتوای صفحه ای را که شناسه آن را روی کد اعمال کرده اید تغییر دهید تا تغییرات در صفحه حساب من منعکس شود.

نتیجه

در این پست ، من نحوه تغییر صفحه حساب من در ووکامرس را با شما به اشتراک گذاشتم. همانطور که مشاهده می کنید ایجاد تغییر مسیر ضروری نیست زیرا چندین راه وجود دارد که می توانید بدون ایجاد تغییر مسیر صفحه حساب من را تغییر دهید. اگر بعد از خروج به تغییر مسیر برای صفحه حساب من نیاز دارید ، ممکن است بخواهید این مقاله را بررسی کنید – راهنمای هدایت نهایی خروجی ووکامرس Logout

در این مقاله قصد داریم تا درباره نحوه افزودن تغییر مسیر صفحه حساب ووکامرس من صحبت کنیم.


قیمت (تومان)
رایگان
وضعیت
تکمیل شده

مقالات پیشنهادی

هک و امنیت

هک و امنیت

در تعریف کلی این واژه می توان گفت که به پیدا کردن راه های نفوذ به یک حریم شخصی و استفاده غیر مجاز از آن را هک می نامیم. هدف از هک می تواند ...

آخرین بروزرسانی 10 ماه 12 روز قبل

درباره فایل Robots.txt

درباره فایل Robots.txt

این فایل ربات های خزنده موتور های جستجو را راهنمایی می کنند و به آنان می فهماند که چه دایرکتوری و لینک هایی قابل بررسی و چه دایرکتوری و لینک هایی غیرقابل برررسی می باشند...

آخرین بروزرسانی 9 ماه 23 روز قبل

بک لینک چیست؟

بک لینک چیست؟

بک لینک (Back Link) به لینک دادن یک سایت به سایت دیگر گفته میشود که یک فاکتور مهم و اساسی در سئو هر سایتی می باشد.

آخرین بروزرسانی 10 ماه 3 روز قبل

جاوا اسکریپت

جاوا اسکریپت

جاوا اسکریپت یک زبان پویا و محبوب مبتنی بر شیء, داینامیک و مفسری می باشد. این زبان برای برنامه نویسی سمت سرور و کلاینت استفاده میشود که ...

آخرین بروزرسانی 10 ماه 12 روز قبل

سوالات و گفتگوها

logo-samandehi
تماس با ما

می توانید از طریق اطلاعات زیر با ما در ارتباط باشید.

درباره ما

سایت سون کلونر به تازگی شروع به کار کرده است و امید می رود تا بتواند پایگاه وسعی از آموزش های رایگان را در دسترس فارسی زبانان قرار دهد.