آموزش انتخاب نام کاربری حرفه ای در اینستاگرام

انتخاب نام کابری مهم ترین اصل در ساختار پیج شماست !

نام کابری حرفه ای در کسب و کار شما بسیار تاثیر گذار است ، و باعث جذب مخاطب می شود.

  • نام کاربری چیست؟

نام کاربری، هم به عنوان اسم پیج شما و هم به عنوان نام کاربری برای ورود به کنترل‌پنل شما لحاظ می‌شود پس در انتخاب آن دقت کنید چون انتخاب یک نام مناسب و مرتبط با فعالیت وبلاگ شما می‌تواند نقش بسیار موثری در پا گرفتن وبلاگ شما داشته باشد.

  •  این نام کاربری تنها می‌تواند شامل حروف انگلیسی و عدد باشد و حروف فارسی را پشتیبانی نمی‌کند.
  • توجه نمایید که این نام دیگر قابل تغییر نمی‌باشد

  • داخل اینستاگرام برای پیدا کردن پیج شما نام کاربری یا یوزرنیم رو داخل اینستاگرام سرچ میکنند و از این طریق به پیج شما دسترسی پیدا میکنند.

در هر شبکه اجتماعی برای دسترسی به یک شبکه یا پیج لازم به نام کاربری نیاز دارید و امروزه از طریق نام کاربری میشود برندسازی کرد !

 

  • نام کاربری :

انتخاب نام کاربری حرفه ای !

یوزرنیم یا نام کاربری در شبکه‌های اجتماعی خصوصا اینستاگرام بسیار اهمیت دارد. وقتی کسی را لایک می‌کنید یا برایش کامنت می‌گذارید، اولین چیزی که از شما می‌بیند نام کاربری‌تان است، اگر نام کاربری یا عکس‌تان جالب باشد اکانت شما را چک کرده و بدین طریق صفحه‌تان در تعامل و مشارکت افراد بیشتری قرار خواهد گرفت.

وقتی کسی هم شما را در اینستاگرام جست و جو می‌کند، باید پیدا کردن نام کاربری‌تان راحت باشد. اما خیلی هم سر این موضوع وسواسی نشوید! لازم نیست خیلی چیز خارق العاده‌ای انتخاب کنید، اما حداقل در مورد نام کاربری‌تان فکر کرده و چیز خوبی پیدا کنید.

داخل این آموزش بهتون یاد میدیم که چطور یک نام کاربری حرفه ای انتخاب کنید تا داخل سرچ اینستاگرام بیایید بالا و پیجتون سریع رشد بکند.

داخل این آموزش یاد میدیم که چطور برای پیج شرکتی یا فروشگاهی یا شخصی خودتون نام کاربری جذاب انتخاب کنید.

یک نکته مهم !

داخل اینستاگرام یکی از مهم ترین چیزایی که باید جدی بگیرید همین نام کاربری است ، وقتی مخاطب نام کاربری تون رو میبیند باید حرفه ای انتخاب شده باشد تا در ذهن مخاطب به یاد بماند.

انتخاب یک نام کاربری حرفه ای :

در این مقاله قصد داریم تا درباره آموزش انتخاب نام کاربری حرفه ای در اینستاگرام صحبت کنیم.


قیمت آموزش
۵,۰۰۰ تومان
نوع دسترسی
نقدی

این مقاله در حال حاضر تنها به روش نقدی در دسترس می باشد.

shahin khaledi
مدرس دوره

shahin khaledi

مدرس دوره های سِون کلونر

گفتگوی برنامه نویسان

بخشی برای حل مشکلات برنامه‌نویسی و مباحث پیرامون آن

دوره های پیشنهادی

دیدگاه‌ها و پرسش‌ها

برای ارسال نظر نیاز است تا ابتدا وارد سایت شوید.

هیچ نظری ارسال نشده است.

مقالات پیشنهادی

هک و امنیت

در تعریف کلی این واژه می توان گفت که به پیدا کردن راه های نفوذ به یک حریم شخصی و استفاده غیر مجاز از آن را هک می نامیم. هدف از هک می تواند ...


۷۶۳
۰
۱۳ آذر ۱۳۹۹

وردپرس

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای قوی می باشد که با استفاده از آن می توان وب سایت ها و وبلاگ های گوناگونی با هر شرایطی را طراحی کرد چرا که این سیستم و ...


۶۲۱
۰
۱۳ آذر ۱۳۹۹

هوش مصنوعی

هوش مصنوعی یا هوش ماشینی, به هوشمندی نشان داده شده توسط ماشین در شرایط مختلف گفته میشود که مقابل هوش طبیعی در انسان ها قرار دارد که ...


۶۲۲
۰
۱۱ آذر ۱۳۹۹

اندروید

اندروید یک سیستم عامل می باشد که توسط گوگل توسعه داده میشود, این سیستم عامل بر پایه نسخه ی اصلاح شده ی هسته ی لینوکس و دیگر نرم افزار های متن باز طراحی شده است و ...


۸۲۹
۰
۲۹ آبان ۱۳۹۹