ووکامرس چند محصول را می تواند اداره کند؟

نویسنده : shahin khaledi بروز شده در : 1 ماه 2 روز قبل آخرین مطالعه 4 روز 30 دقیقه قبل دسته ها : ووکامرس

آیا می پرسید آیا ووکامرس می تواند افزایش یابد؟ پاسخ کوتاه بله است. اما ، باید بدانید که کدام مناطق باید برای شما مقیاس بندی شود تا حداکثر استفاده را از فروشگاه ووکامرس خود ببرید.

توجه به این نکته ضروری است که ووکامرس می تواند تعداد نامحدودی از محصولات را اداره کند. هنگام افزودن بسیاری از محصولات ، باید سرعت وب سایت ، زمان بارگذاری صفحه و نمایش داده های پایگاه داده را بهینه کنید.

ما همچنین توصیه می کنیم که یک شرکت میزبانی وب و برنامه میزبانی معتبر را انتخاب کنید زیرا مشکلات مقیاس پذیری اصلی از آنجا ناشی می شود. شما همچنین باید بر مناطق متداول مانند جدول متا پست ، استراتژی های ذخیره سازی ، صفحه حساب های من و مرور بعد از فروشگاه متمرکز شوید.

ووکامرس چند محصول را می تواند اداره کند؟

در این پست کوتاه ، یکی از سوالات متداول در مورد ووکامرس را مورد بحث قرار می دهیم. ادامه را بخوانید، زیرا ما همچنین برخی از عواملی را که ممکن است بر مقیاس بندی فروشگاه ووکامرس شما تأثیر بگذارند ، بر اساس تحقیقات انجام شده توسط تیم تحریریه ما به اشتراک می گذاریم.

اجازه دهید ما مستقیماً وارد آن شویم.

تیم ووکامرس در مورد مقیاس بندی چه می گوید؟

صفحه پرسش های متداول مقیاس بندی ووکامرس به وضوح بیان می کند که این یک افسانه است که ووکامرس و وردپرس مقیاس بندی نمی کنند. ووکامرس بر روی وردپرس اجرا می شود و تعداد زیادی از معاملات را به صورت روزانه انجام می دهد.

آسمان محدودیتی در مورد افزودن محصولات است. ما با فروشگاه هایی که بیش از 90،000 محصول دارند تعامل داشته ایم و آنها هنوز قادرند هزاران تراکنش را در یک روز انجام دهند.

با این حال ، این فروشگاه ها از میزبانی عالی پشتیبانی می کنند و یک تیم توسعه دهنده داخلی دائماً برای بهینه سازی فروشگاه کار می کند. برای بررسی سرعت سایت خود می توانید از نمایی مانند GTMetrix Score استفاده کنید.

عواملی که ممکن است مقیاس بندی ووکامرس را تحت تأثیر قرار دهند

در اینجا برخی از عواملی وجود دارد که می تواند عملکرد سایت شما را به طور منفی تغییر دهد:

  • سخت افزار سرور – شما همیشه باید به شرکت میزبانی مناسب که بسته میزبانی مناسب را به شما ارائه می دهد بسنده کنید. اینجاست که بیشتر مشکلات مقیاس پذیری آغاز می شود. اطمینان حاصل کنید که بسته میزبانی که خریداری می کنید بتواند حجم زیادی از ترافیک را مدیریت کند. این بسته همچنین باید در مواقع ضروری از شما پشتیبانی کند.
  • ترافیک – مهم است که اطمینان حاصل کنید که ترافیکی را که در فروشگاه ووکامرس دریافت می کنید توزیع می کنید.
  • به روز رسانی – مهم است که ووکامرس را به روز کنید. این به این دلیل است که به روزرسانی ها ممکن است شامل کد بهینه ای باشد که به فروشگاه شما کمک می کند تا به طور م workثر کار کند. با این حال ، توصیه می کنیم یک تم کودک ایجاد کنید. این امر باعث می شود که تغییرات شما در حین بروزرسانی از بین نرود.
  • افزونه ها – فروشگاه شما ممکن است به چندین افزونه غیر از ووکامرس وابسته باشد. توصیه می کنیم از افزونه هایی استفاده کنید که دارای کد بهینه سازی شده هستند. این به شما کمک می کند فروشگاه ووکامرس خود را بیشتر کنید.

نتیجه

در حال حاضر ، شما می دانید که ووکامرس می تواند محصولات نامحدود را اداره کند. بر اساس تحقیقات انجام شده توسط تیم تحریریه ما ، می توان با خیال راحت گفت که تعداد محصولات لزوماً بر وب سایت تأثیر نمی گذارد.

سرعت وب سایت شما عمدتاً تحت تأثیر موضوعات مورد استفاده ، تصاویر بهینه نشده و تصاویری است که محتوای یکسانی از URL های مختلف ارائه می دهند.

به یاد داشته باشید که همیشه ووکامرس را در یک دوره ثابت به روز کنید تا ترافیک به طور مساوی توزیع شود. این به فروشگاه شما کمک می کند تا امتیاز سرعت صفحه بالایی داشته باشد.

در این مقاله قصد داریم تا درباره ووکامرس چند محصول را می تواند اداره کند؟ صحبت کنیم.


قیمت (تومان)
رایگان
وضعیت
تکمیل شده

مقالات پیشنهادی

هک و امنیت

هک و امنیت

در تعریف کلی این واژه می توان گفت که به پیدا کردن راه های نفوذ به یک حریم شخصی و استفاده غیر مجاز از آن را هک می نامیم. هدف از هک می تواند ...

آخرین بروزرسانی 10 ماه 18 روز قبل

جاوا اسکریپت

جاوا اسکریپت

جاوا اسکریپت یک زبان پویا و محبوب مبتنی بر شیء, داینامیک و مفسری می باشد. این زبان برای برنامه نویسی سمت سرور و کلاینت استفاده میشود که ...

آخرین بروزرسانی 10 ماه 18 روز قبل

درباره فایل Robots.txt

درباره فایل Robots.txt

این فایل ربات های خزنده موتور های جستجو را راهنمایی می کنند و به آنان می فهماند که چه دایرکتوری و لینک هایی قابل بررسی و چه دایرکتوری و لینک هایی غیرقابل برررسی می باشند...

آخرین بروزرسانی 9 ماه 29 روز قبل

هوش مصنوعی

هوش مصنوعی

هوش مصنوعی یا هوش ماشینی, به هوشمندی نشان داده شده توسط ماشین در شرایط مختلف گفته میشود که مقابل هوش طبیعی در انسان ها قرار دارد که ...

آخرین بروزرسانی 10 ماه 20 روز قبل

سوالات و گفتگوها

logo-samandehi
تماس با ما

می توانید از طریق اطلاعات زیر با ما در ارتباط باشید.

درباره ما

سایت سون کلونر به تازگی شروع به کار کرده است و امید می رود تا بتواند پایگاه وسعی از آموزش های رایگان را در دسترس فارسی زبانان قرار دهد.