مرجع آموزش برنامه نویسی

افراد زیادی هستند که از طریق تحصیل یا علاقه به حوزه برنامه نویسی وارد می شوند ، اما پس از مدتی یا از یادگیری بی نتیجه خسته می شوند و یا آنطور که باید از کار خود لذت نمی برند. برنامه نویسی مسیر دشواری دارد که فقط افراد قدرتمند و هدفمند از پس آن بر می آیند. کسانی که به هر قیمتی استقامت می کنند هزینه رشد خود را می پردازند.
۴ دوره
+1500 دقیقه آموزش
۴۶۶ مقاله
۱۲۴۹ کاربر
سون کلونر

نحوه مخفی کردن محصولات بدون تصویر در ووکامرس

اگر می‌خواهید تمام محصولات ووکامرس را بدون تصویر مخفی کنید، می‌توانید با استفاده از یک قلاب اقدام ساده که متا کوئری را بر اساس مقدار تصویر کوچک محصول بازنشانی می‌کند، به این هدف برسید. مخفی کردن محصولات ووکامرس بدون قطعه کد تصویر در این پست را می توان روی هر موضوع ووکامرس اضافه کرد و به طور یکپارچه کار می کند.

اگر آموزش قبلی در مورد مخفی کردن محصولات بدون قیمت ووکامرس را از دست دادید، می‌تواند مکان خوبی برای شروع درک نحوه عملکرد پرس‌و‌جوهای رسانه در وردپرس و ووکامرس باشد.

ووکامرس محصولات را بدون تصویر مخفی کنید

برای ایده‌برداری محصولات ووکامرس بدون تصاویر، باید یک قلاب اکشن و یک تابع callback ایجاد کنید که بررسی کند آیا مقدار تصویر کوچک محصول وجود دارد یا خیر.

اگر مقدار تصویر بندانگشتی خالی باشد، متا کوئری را بازنشانی می کنیم تا فقط آن محصولات را جدا از آنهایی که مقدار کلید تصویر کوچک را ندارند نشان دهد.

کد زیر نمونه ای است که به پنهان کردن تمام محصولات در صفحه فروشگاه بدون تصویر کمک می کند.

add_action( 'woocommerce_product_query', 'njengah_hide_products_without_image' );

 function njengah_hide_products_without_image( $query ) {
      $query->set( 'meta_query', array( array(
       'key' => '_thumbnail_id',
       'value' => '0',
       'compare' => '>'
     ))
    );
  }

می توانید این کد را به functions.php تم خود اضافه کنید و محصولات را بدون تصاویر با موفقیت مخفی کنید.

پرس و جوهای متا وردپرس چگونه کار می کنند

اگر قبلاً با متا کوئری ها کار نکرده اید، باید از این منبع مفید توسعه وردپرس – WP_Meta_Query یاد بگیرید.

اساسا WP_Meta_Query کلاسی است که در wp-includes/meta.php تعریف شده است که SQL لازم را برای پرس و جوهای مرتبط با متا ایجاد می کند.

آرگومان های پذیرفته شده متا کوئری ها

آرگومان های زیر را می توان در یک آرایه جفت شده key=>value ارسال کرد.

 • meta_key  ( string ) – Custom field key. ( You must sanitize this yourself )
 • meta_value (string|array) – Custom field value. ( You must sanitize this yourself )
 • meta_type  (string ) – Custom field type (see  type below for options).
 • meta_compare (string) – Operator to test the ‘meta_value’ (see compare below for possible values).

 

 • meta_query  ( array) – Contains one or more arrays with the following keys:
 • key  (string) – Custom field key.
 • value  ( string | array ) – Custom field value. It can be an array only when  compare is  ‘IN’,  ‘NOT IN’ ,  ‘BETWEEN’ , or  ‘NOT BETWEEN’ . You don’t have to specify a value when using the  ‘EXISTS’  or  ‘NOT EXISTS’  comparisons in WordPress 3.9 and up. ( Note: Due to bug #23268, value  was required for  NOT EXISTS  comparisons to work correctly prior to 3.9. You had to supply  some  string for the value  parameter. An empty string or  NULL  will NOT work. However, any other string will do the trick and will NOT show up in your SQL when using NOT EXISTS . Need inspiration? How about’bug #23268′.)
 • compare( string ) – Operator to test. Possible values are ‘=’, ‘!=’, ‘>’, ‘>=’, ‘<‘, ‘<=’, ‘LIKE’, ‘NOT LIKE’, ‘IN’, ‘NOT IN’, ‘BETWEEN’, ‘NOT BETWEEN’, ‘EXISTS’ (only in WP >= 3.5), and ‘NOT EXISTS’ (also only in WP >= 3.5). Values ‘REGEXP’, ‘NOT REGEXP’ and ‘RLIKE’ were added in WordPress 3.7. Default value is ‘=’.
 •  ( string ) – Custom field type. Possible values are ‘NUMERIC’, ‘BINARY’, ‘CHAR’, ‘DATE’, ‘DATETIME’, ‘DECIMAL’, ‘SIGNED’, ‘TIME’, ‘UNSIGNED’. Default value is ‘CHAR’.

نتیجه

در این پست، من توضیح دادم که چگونه می توانید از متا کوئری برای مخفی کردن محصولات ووکامرس بدون تصویر با هدف قرار دادن آن استفاده کنید. ‘key’ => ‘_thumbnail_id’ , the key to check if the value is empty. This is the same approach we used in this post –  ووکامرس محصولات را بدون قیمت پنهان می کند

در این مقاله قصد داریم تا درباره نحوه مخفی کردن محصولات بدون تصویر در ووکامرس صجپحبت کنیم.


قیمت آموزش
رایگان
نوع دسترسی
رایگان

این مقاله در حال حاضر تنها به روش رایگان در دسترس می باشد.

ناصر خالدی
مدرس دوره

ناصر خالدی

مهندس شبکه, امنیت, برنامه نویسی تلفن های هوشمند, طراح وب سایت و متخصص هوش مصنوعی

گفتگوی برنامه نویسان

بخشی برای حل مشکلات برنامه‌نویسی و مباحث پیرامون آن

دیدگاه‌ها و پرسش‌ها

برای ارسال نظر نیاز است تا ابتدا وارد سایت شوید.

هیچ نظری ارسال نشده است.

مقالات پیشنهادی

وردپرس

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای قوی می باشد که با استفاده از آن می توان وب سایت ها و وبلاگ های گوناگونی با هر شرایطی را طراحی کرد چرا که این سیستم و ...


۳۶
۰
۱۳ آذر ۱۳۹۹

اندروید

اندروید یک سیستم عامل می باشد که توسط گوگل توسعه داده میشود, این سیستم عامل بر پایه نسخه ی اصلاح شده ی هسته ی لینوکس و دیگر نرم افزار های متن باز طراحی شده است و ...


۴۸
۰
۲۹ آبان ۱۳۹۹

هک و امنیت

در تعریف کلی این واژه می توان گفت که به پیدا کردن راه های نفوذ به یک حریم شخصی و استفاده غیر مجاز از آن را هک می نامیم. هدف از هک می تواند ...


۳۴
۰
۱۳ آذر ۱۳۹۹

جاوا اسکریپت

جاوا اسکریپت یک زبان پویا و محبوب مبتنی بر شیء, داینامیک و مفسری می باشد. این زبان برای برنامه نویسی سمت سرور و کلاینت استفاده میشود که ...


۳۵
۰
۱۳ آذر ۱۳۹۹
logo-samandehi
تماس با ما

می توانید از طریق اطلاعات زیر با ما در ارتباط باشید.

درباره ما

سایت سون کلونر به تازگی شروع به کار کرده است و امید می رود تا بتواند پایگاه وسعی از آموزش های رایگان را در دسترس فارسی زبانان قرار دهد.