مرجع آموزش برنامه نویسی

افراد زیادی هستند که از طریق تحصیل یا علاقه به حوزه برنامه نویسی وارد می شوند ، اما پس از مدتی یا از یادگیری بی نتیجه خسته می شوند و یا آنطور که باید از کار خود لذت نمی برند. برنامه نویسی مسیر دشواری دارد که فقط افراد قدرتمند و هدفمند از پس آن بر می آیند. کسانی که به هر قیمتی استقامت می کنند هزینه رشد خود را می پردازند.
۴ دوره
+1500 دقیقه آموزش
۴۶۶ مقاله
۱۲۴۸ کاربر
سون کلونر

نحوه دریافت شناسه محصول فعلی ووکامرس

در این پست من می خواهم یک قطعه کد فعلی شناسه محصول ووکامرس و یک مثال خوب از نحوه کار با شما را به اشتراک بگذارم.

برای ایجاد شناسه محصول فعلی در ووکامرس ، هنگامی که منطق پیچیده ووکامرس  را برای سفارشی سازی یا افزودن ویژگی هایی که محصول ووکامرس ایجاد می کنید ایجاد می کنید ، یک مرحله مهم است.

برای اشاره به یک مثال خاص ، ممکن است بخواهید به محصول فعلی ووکامرس دسترسی پیدا کنید تا بتوانید نحوه افزودن آن به سبد خرید را دستکاری کنید.

مثال دیگر زمانی است که شما یک عملکرد خاص پرداخت دارید که به شناسه محصول فعلی نیاز دارد مانند نمونه ای که در مورد نحوه ایجاد آن به اشتراک گذاشتم

بنابراین به ما اطلاع دهید که چگونه می توانید شناسه محصول فعلی را دریافت کنید.

ووکامرس شناسه محصول فعلی را دریافت کنید

فرض کنید می خواهیم هنگام بازدید از این صفحه ، شناسه این محصول فعلی را که در تصویر بالا نشان داده شده است دریافت کنیم.

هنگامی که با محصول ووکامرس به عنوان یک محصول کار می کنید ، مهمترین چیزی که باید بدانید – محصولات ووکامرس به سادگی پست هایی هستند مانند انواع پست سفارشی ، صفحات و پست ها.

با در نظر گرفتن این موضوع ، شما به سادگی می توانید درک کنید که بهترین راه برای به دست آوردن شناسه محصول فعلی استفاده از شی پست جهانی است ، همانطور که در اینجا با یک مثال سریع توضیح خواهم داد.

بنابراین ما به شیء جهانی $ post نیاز داریم که تمام جزئیات یک پست خاص وردپرس را برگرداند.

پست (WP_Post) شیء پست برای پست فعلی -کلاس WP_Post.

این کلاس اصلی وردپرس است که برای پیاده سازی شی WP_Post استفاده می شود. برای دسترسی به جزئیات پست فعلی وردپرس می توانید از متغیر پست جهانی $ استفاده کنید.

بنابراین به نمونه ای که در تصویر بالا برجسته کرده ام ، اکنون می توانیم از پست جهانی $ برای دریافت شناسه محصول ووکامرس فعلی استفاده کنیم:

global $post;
 
$current_product_ID = $post->ID;

ووکامرس دریافت شناسه محصول فعلی نمایش سربرگ وردپرس

بنابراین می توانیم این کد را به یک اقدام سربرگ اضافه کنیم و شناسه محصول فعلی ووکامرس را در سر نشان دهیم ، همانطور که در تصویر زیر نشان داده شده است:

ووکامرس شناسه محصول فعلی را مرحله به مرحله دریافت کنید (2 مرحله)

اکنون اجازه دهید آنچه را که در اینجا اتفاق می افتد با توضیح گام به گام قطعه کد بررسی کنیم ، که در زیر به اشتراک می گذارم.

  • ابتدا متوجه می شویم که محصول ووکامرس به سادگی یک پست مانند پست دیگر وردپرس است.
  • اکنون می توانیم از متغیر پست جهانی $ برای به دست آوردن تمام جزئیات محصول فعلی ووکامرس استفاده کنیم.
  • پس از دریافت جسم جزئیات محصول ووکامرس فعلی با استفاده از متغیر پست جهانی $ ، به سادگی به ویژگی ID دسترسی پیدا می کنیم.
  • ما جلوتر رفته ایم و این را به هر پستی که بازدید می کنید اضافه کرده ایم. به عنوان مثال ، می توانیم ووکامرس دیگری را باز کنیم و خواهید دید که شناسه محصول فعلی در بالا نمایش داده شده است ، همانطور که در تصویر زیر نشان داده شده است:

در زیر قطعه کد کامل است که می توانید به فایل functions.php تم فعلی خود اضافه کنید تا آن را آزمایش کرده و نحوه عملکرد آن را ببینید!

add_action('wp_head', 'get_current_product_ID');
function get_current_product_ID(){
 global $post; 
$current_product_ID = $post->ID; 
echo $current_product_ID; 
}

نتیجه

در این پست ، من یک راه ساده و ساده برای به دست آوردن شناسه محصول ووکامرس فعلی با شما به اشتراک گذاشتم. مهمترین برداشت از این آموزش این است که محصولات ووکامرس فقط پست هستند و می توانید از متغیر جهانی $ post WordPress برای دسترسی به شیء پست استفاده کنید.

در این مقاله قصد داریم تا درباره نحوه دریافت شناسه محصول فعلی ووکامرس صحبت کنیم.


قیمت آموزش
رایگان
نوع دسترسی
رایگان

این مقاله در حال حاضر تنها به روش رایگان در دسترس می باشد.

ناصر خالدی
مدرس دوره

ناصر خالدی

مهندس شبکه, امنیت, برنامه نویسی تلفن های هوشمند, طراح وب سایت و متخصص هوش مصنوعی

گفتگوی برنامه نویسان

بخشی برای حل مشکلات برنامه‌نویسی و مباحث پیرامون آن

دیدگاه‌ها و پرسش‌ها

برای ارسال نظر نیاز است تا ابتدا وارد سایت شوید.

هیچ نظری ارسال نشده است.

مقالات پیشنهادی

هوش مصنوعی

هوش مصنوعی یا هوش ماشینی, به هوشمندی نشان داده شده توسط ماشین در شرایط مختلف گفته میشود که مقابل هوش طبیعی در انسان ها قرار دارد که ...


۳۹
۰
۱۱ آذر ۱۳۹۹

وردپرس

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای قوی می باشد که با استفاده از آن می توان وب سایت ها و وبلاگ های گوناگونی با هر شرایطی را طراحی کرد چرا که این سیستم و ...


۳۵
۰
۱۳ آذر ۱۳۹۹

نود جی اس

توسعه دهندگان نود جی اس, زبان جاوا اسکریپت را از یک زبان قابل اجرا در مرورگر خارج کرده و به زبانی تبدیل کردن که بتوان آن را بصورت یه اپلیکیشن مستفل اجرا کرد و ...


۵۳
۰
۱۲ آذر ۱۳۹۹

بک لینک چیست؟

بک لینک (Back Link) به لینک دادن یک سایت به سایت دیگر گفته میشود که یک فاکتور مهم و اساسی در سئو هر سایتی می باشد.


۳۷
۰
۲۲ آذر ۱۳۹۹
logo-samandehi
تماس با ما

می توانید از طریق اطلاعات زیر با ما در ارتباط باشید.

درباره ما

سایت سون کلونر به تازگی شروع به کار کرده است و امید می رود تا بتواند پایگاه وسعی از آموزش های رایگان را در دسترس فارسی زبانان قرار دهد.