مرجع آموزش برنامه نویسی

افراد زیادی هستند که از طریق تحصیل یا علاقه به حوزه برنامه نویسی وارد می شوند ، اما پس از مدتی یا از یادگیری بی نتیجه خسته می شوند و یا آنطور که باید از کار خود لذت نمی برند. برنامه نویسی مسیر دشواری دارد که فقط افراد قدرتمند و هدفمند از پس آن بر می آیند. کسانی که به هر قیمتی استقامت می کنند هزینه رشد خود را می پردازند.
۴ دوره
+1500 دقیقه آموزش
۴۶۶ مقاله
۱۲۴۸ کاربر
سون کلونر

نحوه حذف محصولات مرتبط در ووکامرس در 3 گزینه آسان

آیا به دنبال راهی سریع و آسان برای خاموش کردن محصولات مرتبط در صفحات محصولات ووکامرس هستید؟ در این پست، یک راه حل سریع برای حذف محصولات مرتبط در ووکامرس را با شما به اشتراک می گذارم که می توانید آن را در قالب یا افزونه پیاده سازی کنید

به طور پیش فرض، WooCommerce محصولات مرتبط را بر اساس دسته بندی در صفحات محصول نمایش می دهد. مواقعی وجود دارد که این ویژگی مفید نیست، به خصوص زمانی که یک محصول واحد دارید که در دسته بندی نیست یا برای اهداف زیبایی نمی خواهید.

ووکامرس  محصولات مرتبط را حذف می کند

برای جلوگیری از نمایش محصولات مرتبط در طرح زمینه، باید بدانید که چگونه یک قطعه کد را به فایل functions.php خود اضافه کنید. ده ها موضوع ووکامرس وجود دارد که با نمایش محصولات مرتبط در صفحه تک محصولی مانند تصویر زیر ارائه می شود:

نحوه حذف محصولات مرتبط در صفحه ووکامرس

اگر می خواهید محصولات مرتبط با ووکامرس را با افزودن یک قطعه کد به موضوع خود حذف کنید، مراحل زیر باید انجام دهید:

فایل تم Functions.php را پیدا کنید

مرحله 1: ابتدا باید functions.php را پیدا کنید. این فایل در فایل های تم شما قرار دارد. این یک فایل بسیار حساس است و همیشه باید قبل از ویرایش آن نسخه پشتیبان تهیه کنید، زیرا اگر خطایی رخ دهد سایت شما ممکن است خراب شود یا خطای صفحه سفید مرگ داشته باشد. اگر طرح زمینه شما دارای تم فرزند است، باید از فایل functions.php ارائه شده در تم فرزند به جای ویرایش فایل تم والد functions.php استفاده کنید.

قطعه کد 3 گزینه

//گزینه شماره 1 با استفاده از عمل حذف

remove_action( 'woocommerce_after_single_product_summary', 'woocommerce_output_related_products', 20 );

//گزینه شماره 2 با استفاده از عمل فیلتر

add_filter('woocommerce_product_related_posts_query', '__return_empty_array', 100);

// گزینه شماره 3 با استفاده از CSS

.related.products {

  display: none;

}

مرحله 2: یکی از دو قطعه کد به اشتراک گذاشته شده در بالا (اعم از remove_action یا add_filter) را اضافه کنید، از CSS نیز می توان با افزودن به فایل styles.css یا CSS اضافی Customizer استفاده کرد و تغییرات را ذخیره کرد.

صفحه تک محصول خود را مجدداً بارگیری کنید تا مطمئن شوید که تغییرات شما مؤثر بوده است. اگر در سایت خود خطایی دارید، باید فایل پشتیبان functions.php را کپی کنید و از مرحله اول دوباره شروع کنید.

توضیح کد قطعه

#1) remove_action موثرترین است زیرا برای حذف اکشن هوک طراحی شده است که محصولات مرتبط ووکامرس را به صفحه واحد اضافه می کند.

#2) فیلتر همچنین تمام محتوایی را که در یک صفحه نمایش داده می شود فیلتر می کند و برای جستجوی محصولات مرتبط با ووکامرس ، یک آرایه خالی برمی گرداند زیرا پارامتر دوم روی آن تنظیم شده است.__return_empty_array.

شماره 3) آخرین CSS ساده است که بلوک محصولات مرتبط را با استفاده از ویژگی نمایش CSS از دید پنهان می کند.

بسته شدن

یکی از تکه‌های کد را به موضوع ووکامرس خود اضافه کنید یا اگر توسعه‌دهنده افزونه ووکامرس هستید و می‌خواهید محصولات مرتبط را در افزونه خود مخفی کنید، یکی از این قطعه‌ها را امتحان کنید و اگر کار می‌کند به من اطلاع دهید.

در این مقاله قصد داریم تا درباره نحوه حذف محصولات مرتبط در ووکامرس در 3 گزینه آسان صحبت کنیم.


قیمت آموزش
رایگان
نوع دسترسی
رایگان

این مقاله در حال حاضر تنها به روش رایگان در دسترس می باشد.

ناصر خالدی
مدرس دوره

ناصر خالدی

مهندس شبکه, امنیت, برنامه نویسی تلفن های هوشمند, طراح وب سایت و متخصص هوش مصنوعی

گفتگوی برنامه نویسان

بخشی برای حل مشکلات برنامه‌نویسی و مباحث پیرامون آن

دیدگاه‌ها و پرسش‌ها

برای ارسال نظر نیاز است تا ابتدا وارد سایت شوید.

هیچ نظری ارسال نشده است.

مقالات پیشنهادی

هوش مصنوعی

هوش مصنوعی یا هوش ماشینی, به هوشمندی نشان داده شده توسط ماشین در شرایط مختلف گفته میشود که مقابل هوش طبیعی در انسان ها قرار دارد که ...


۳۹
۰
۱۱ آذر ۱۳۹۹

هک و امنیت

در تعریف کلی این واژه می توان گفت که به پیدا کردن راه های نفوذ به یک حریم شخصی و استفاده غیر مجاز از آن را هک می نامیم. هدف از هک می تواند ...


۳۳
۰
۱۳ آذر ۱۳۹۹

درباره فایل Robots.txt

این فایل ربات های خزنده موتور های جستجو را راهنمایی می کنند و به آنان می فهماند که چه دایرکتوری و لینک هایی قابل بررسی و چه دایرکتوری و لینک هایی غیرقابل برررسی می باشند...


۳۳
۰
۲ دی ۱۳۹۹

وردپرس

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای قوی می باشد که با استفاده از آن می توان وب سایت ها و وبلاگ های گوناگونی با هر شرایطی را طراحی کرد چرا که این سیستم و ...


۳۵
۰
۱۳ آذر ۱۳۹۹
logo-samandehi
تماس با ما

می توانید از طریق اطلاعات زیر با ما در ارتباط باشید.

درباره ما

سایت سون کلونر به تازگی شروع به کار کرده است و امید می رود تا بتواند پایگاه وسعی از آموزش های رایگان را در دسترس فارسی زبانان قرار دهد.