مرجع آموزش برنامه نویسی

افراد زیادی هستند که از طریق تحصیل یا علاقه به حوزه برنامه نویسی وارد می شوند ، اما پس از مدتی یا از یادگیری بی نتیجه خسته می شوند و یا آنطور که باید از کار خود لذت نمی برند. برنامه نویسی مسیر دشواری دارد که فقط افراد قدرتمند و هدفمند از پس آن بر می آیند. کسانی که به هر قیمتی استقامت می کنند هزینه رشد خود را می پردازند.
۴ دوره
+1500 دقیقه آموزش
۴۶۶ مقاله
۱۲۴۹ کاربر
سون کلونر

نحوه حذف عنوان صفحه قالب ووکامرس Store

آیا در مورد اینکه چگونه می توانید عنوان صفحه را در موضوع فروشگاه خود حذف کنید گیج شده اید؟ اگر بله، مطمئن هستم که روش های بی شماری را برای حذف عنوان صفحه امتحان کرده اید که موفقیت آمیز نبوده است. با این حال، شما نباید احساس بدبختی کنید. اگرچه ووکامرس یک پلت فرم فوق العاده قدرتمند است، اما محدودیت های خود را نیز دارد. تا آخر بچسبید، زیرا من راه حلی برای مخفی کردن عنوان صفحه در موضوع فروشگاه خود ارائه خواهم داد.

ویترین فروشگاه ووکامرس حذف عنوان صفحه

علاوه بر این، جستجوهای بی‌شماری و ویرایش‌های ناموفق در مورد نحوه حذف عنوان صفحه می‌تواند روز شما را خسته کند و شما را فرسوده و خسته کند. کدنویسی می تواند روز شما را خراب کند یا بسازد. در این پست کوتاه به شما کمک می کنم آن قطعات شکسته را جمع کنید و روز خود را بسازید. قطعات کدی که من به اشتراک خواهم گذاشت، مطمئناً منحنی لبخند را بر روی صورت شما خواهد گذاشت.

علاوه بر این، اگر شما یک مبتدی وردپرس هستید، من یک راه حل مبتدی دوستانه را به اشتراک خواهم گذاشت. این شامل استفاده از یک افزونه است، به این معنی که شما هیچ کدی را مدیریت نخواهید کرد.

چرا عنوان صفحه را در تم فروشگاه حذف کنیم؟

برخی از ویژگی هایی که با وردپرس ارائه می شود ممکن است با طراحی شما سازگار نباشد. عنوان صفحه ممکن است با طراحی شما مغایرت داشته باشد و می توانید آن را حذف کنید.

عنوان صفحه اهمیت زیادی دارد و این بدان معنی است که عنوان صفحه ای که با محتوای صفحه هماهنگ نباشد می تواند بلافاصله کاربران وب سایت را آزار دهد. مواقعی وجود دارد که به دلایل مختلف نمی خواهید توجه بازدیدکنندگان را از محتوای صفحه با قرار دادن آن «خانه» بزرگ یا هر عنوان دیگری منحرف کنید.

بنابراین، نیاز به حذف یا پنهان کردن کامل عنوان صفحه فروشگاه وجود دارد.

نحوه حذف عنوان صفحه در تم فروشگاه به صورت دستی

سریعترین روش برای حذف عنوان صفحه در مورد عنوان صفحه/پست خاص، قرار ندادن عنوان در جایی است که قرار بود اضافه شود. می توانید کادر عنوان را خالی بگذارید و در حال حرکت آن را منتشر کنید. این بدان معناست که شما یک صفحه بدون عنوان دارید.

در حالی که این روش بسیار آسان به نظر می رسد، اما می تواند مجموعه ای از مفاهیم خاص خود را در آینده داشته باشد، که خوب نیست. این بدان معنی است که ممکن است مجبور شوید بار سنگین استفاده از این میانبر را متحمل شوید. این به این دلیل است که ممکن است یافتن پست‌های خود بدون عنوان مشکل باشد و ممکن است مشکلات غیرمنتظره دیگری رخ دهد. بنابراین، اجازه دهید به شما نشان دهم که چگونه برنامه نویسی می تواند برای حل این مشکل معجزه کند.

نحوه حذف عنوان صفحه در تم فروشگاه با استفاده از کد PHP

به‌طور پیش‌فرض، موضوع Storefront عنوان H1 «Home» را به صفحه اصلی اضافه می‌کند. فرقی نمی کند که از الگوی صفحه استاتیک “پیش فرض” یا “صفحه اصلی” استفاده کنید.

با این حال، می توانید این کار را از طریق CSS، با یک «نمایش: هیچکدام» ساده انجام دهید. از طرف دیگر، می توانید با استفاده از PHP از بارگیری عنوان “Home” کاملاً خودداری کنید. این به این دلیل است که ممکن است روی سئو سایت شما تأثیر بگذارد. بهتر است H1 را بارگذاری نکنید تا اینکه آن را از طریق CSS پنهان کنید.

در اینجا یک راه حل سریع برای آن وجود دارد:

 • وارد سایت وردپرس خود شوید و به عنوان کاربر مدیریت به داشبورد دسترسی پیدا کنید.
 • از منوی داشبورد، روی Appearance Menu > Theme Editor Menu کلیک کنید. وقتی صفحه ویرایشگر تم باز شد، به دنبال فایل توابع تم بگردید که در آن تابعی را اضافه می کنیم که عملکرد شماره GTIN را در محصولات در ووکامرس اضافه می کند.
 • کد زیر را به فایل php اضافه کنید:

 

 • عنوان صفحه اصلی را در طرح زمینه فروشگاهی حذف کنید (الگوی صفحه “صفحه اصلی”)
/**

 * Hide Homepage Title - Storefront Homepage Page Template

*/

add_action( 'wp', 'sevencloner_storefront_remove_title_from_home_homepage_template' );

function njengah_storefront_remove_title_from_home_homepage_template() {

  remove_action( 'storefront_homepage', 'storefront_homepage_header', 10 );

}
 • حذف عنوان صفحه اصلی در موضوع فروشگاه (الگوی صفحه “پیش فرض”)
/**

* Hide Homepage Title - Storefront Default Page Template

*/

add_action( 'wp', 'njengah_storefront_remove_title_from_home_default_template' );

function njengah_storefront_remove_title_from_home_default_template() {

if ( is_front_page() ) remove_action( 'storefront_page', 'storefront_page_header', 10 );
}
 • این نتیجه خواهد بود:

نحوه حذف عنوان صفحه در تم فروشگاه با استفاده از یک پلاگین

در این بخش، یک راه حل مناسب برای مبتدیان برای حذف عنوان صفحه به اشتراک می گذارم. در اینجا، من از Title Toggle برای افزونه Storefront Theme استفاده خواهم کرد. این برای کسانی است که با شخصی سازی سایت خود با کد آشنا نیستند یا شاید نمی خواهند ساختار کدنویسی سایت خود را به هم بریزند.

این افزونه حذف عنوان صفحه از صفحات یا پست های خاص را آسان می کند. این ساخته شده است تا فقط برای موضوع Storefront کار کند. علاوه بر این، گزینه ای برای حذف متای پست (تعداد برچسب ها و نظرات) برای پست ها نیز وجود دارد.

در اینجا مراحلی وجود دارد که باید دنبال کنید:

 • وارد سایت وردپرس خود شوید و به عنوان کاربر مدیریت به داشبورد دسترسی پیدا کنید.
 • سپس، ما قصد داریم افزونه ای را که قبلاً نشان داده ایم را نصب کنیم. برای دانلود مستقیم آن در پنل مدیریت، به سادگی به Plugins > Add New بروید. پس از آن، باید یک جستجوی کلمات کلیدی برای افزونه «Title Toggle for Storefront Theme» انجام دهید. مطابق شکل زیر باید آن را نصب و فعال کنید:

 • برای پنهان کردن عنوان یک صفحه خاص، در هر صفحه ای که می خواهید عنوان را پنهان کنید، روی ویرایش کلیک کنید.

 • در صفحه ویرایش، به پایین اسکرول کنید تا کادر متا Title and Toggle را ببینید. چک باکس “پنهان کردن عنوان” را علامت بزنید و صفحه خود را به روز کنید.

 • این نتیجه خواهد بود:

نتیجه

در این پست روش های مختلفی را به اشتراک گذاشته ام که می توانید از آنها برای حذف عنوان صفحه در موضوع فروشگاه استفاده کنید. راه حل اول یک روش سریع و میانبر برای حذف عنوان با قرار ندادن عنوان در جایی است که قرار بود اضافه شود. با این حال، در وهله اول وسوسه انگیز و آسان به نظر می رسد، اما بعداً همانطور که برجسته کردم مجموعه ای از مفاهیم را به همراه دارد.

روش دوم شامل استفاده از یک قطعه کد PHP است و بستگی به نوع قالبی دارد که برای صفحه اصلی استفاده می کنید. آخرین روش یک راه حل مبتدی است که شامل استفاده از یک افزونه است.

به همین سادگی است!

در این مقاله قصد داریم تا درباره نحوه حذف عنوان صفحه قالب ووکامرس Store صحبت کنیم.


قیمت آموزش
رایگان
نوع دسترسی
رایگان

این مقاله در حال حاضر تنها به روش رایگان در دسترس می باشد.

ناصر خالدی
مدرس دوره

ناصر خالدی

مهندس شبکه, امنیت, برنامه نویسی تلفن های هوشمند, طراح وب سایت و متخصص هوش مصنوعی

گفتگوی برنامه نویسان

بخشی برای حل مشکلات برنامه‌نویسی و مباحث پیرامون آن

دیدگاه‌ها و پرسش‌ها

برای ارسال نظر نیاز است تا ابتدا وارد سایت شوید.

هیچ نظری ارسال نشده است.

مقالات پیشنهادی

جاوا اسکریپت

جاوا اسکریپت یک زبان پویا و محبوب مبتنی بر شیء, داینامیک و مفسری می باشد. این زبان برای برنامه نویسی سمت سرور و کلاینت استفاده میشود که ...


۳۵
۰
۱۳ آذر ۱۳۹۹

بک لینک چیست؟

بک لینک (Back Link) به لینک دادن یک سایت به سایت دیگر گفته میشود که یک فاکتور مهم و اساسی در سئو هر سایتی می باشد.


۳۷
۰
۲۲ آذر ۱۳۹۹

نود جی اس

توسعه دهندگان نود جی اس, زبان جاوا اسکریپت را از یک زبان قابل اجرا در مرورگر خارج کرده و به زبانی تبدیل کردن که بتوان آن را بصورت یه اپلیکیشن مستفل اجرا کرد و ...


۵۴
۰
۱۲ آذر ۱۳۹۹

وردپرس

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای قوی می باشد که با استفاده از آن می توان وب سایت ها و وبلاگ های گوناگونی با هر شرایطی را طراحی کرد چرا که این سیستم و ...


۳۶
۰
۱۳ آذر ۱۳۹۹
logo-samandehi
تماس با ما

می توانید از طریق اطلاعات زیر با ما در ارتباط باشید.

درباره ما

سایت سون کلونر به تازگی شروع به کار کرده است و امید می رود تا بتواند پایگاه وسعی از آموزش های رایگان را در دسترس فارسی زبانان قرار دهد.