نحوه حذف دسته بندی از صفحه محصول ووکامرس

نویسنده : shahin khaledi بروز شده در : 17 روز 10 ساعت قبل آخرین مطالعه 3 روز 24 دقیقه قبل دسته ها : ووکامرس

ووکامرس به طور پیش فرض دسته بندی محصولات را در صفحه محصولات واحد اضافه می کند. در این پست ، من راهی سریع و آسان برای حذف دسته از صفحه محصول در ووکامرس به اشتراک می گذارم.

عملکرد برخی از تم ها حذف شده است ، اما در اکثر قالب های رایگان ووکامرس وردپرس دسته هایی در صفحه محصول نمایش داده می شود. دسته بندی محصولات مطابق تصویر زیر در صفحه محصول ظاهر می شود:

این دسته ها در صفحه محصول محصول در بخش متا ظاهر می شوند و آنها نشان دهنده دسته های مرتبط با صفحه محصول واحد هستند.

همانطور که در آموزش قبلی توضیح دادم – نحوه حذف محصولات مرتبط در صفحه محصول ووکامرس ، همچنین می توانید دسته را از صفحه محصول در سه مرحله سریع حذف کنید.

مرحله حذف مرحله از صفحه محصول ووکامرس  مرحله به مرحله

  • فایل functions.php را در فایلهای تم یا موضوع کودک خود قرار دهید
  • قطعه کد remove_action را به functions.php تم خود اضافه کنید
  • تغییرات را ذخیره کرده و صفحه را تازه کنید و دسته ها باید از صفحه محصول حذف شوند

#1) فایل تم function.php را باز کنید

این “موتور” سایت وردپرس شما است و فایلی است که وظیفه هماهنگی همه عملکردهایی را که در قالب وردپرس شما اجرا می شود ، بر عهده دارد.

هنگام ویرایش این فایل ، باید بسیار مراقب باشید زیرا می توانید به راحتی سایت خود را خرد کنید. می توان با ایجاد یک نسخه پشتیبان شروع کرد. همه تم های ووکامرس دارای این فایل هستند و می توانید آن را در پوشه تم مطابق شکل زیر قرار دهید:

#2) برای حذف دسته از صفحه محصول ، قطعه ای اضافه کنید

هنگامی که این فایل را پیدا کرده و باز می کنید ، باید قطعه کد را در زیر اضافه کنید:

remove_action( 'woocommerce_single_product_summary', 'woocommerce_template_single_meta', 40 );

تغییرات را ذخیره کرده و صفحه محصول را تازه کنید و دسته ها باید حذف شوند. این کد قلاب عمل را که متای تک صفحه را اضافه می کند حذف کرد. برای درک نحوه عمل ، اخیراً این راهنمای اکشن و فیلتر را نوشتم

روش دیگر ، می توانید از سبک های CSS برای حذف دسته از صفحه محصول استفاده کنید.

این کد با استفاده از ویژگی display کار می کند و کلاسی را که دسته ها را در صفحه محصول واحد نمایش می دهد ، هدف قرار می دهد. می توانید این کد را به وردپرس styles.css یا فایل سبک های تم کودک اضافه کنید:

.
.product_meta .posted_in {display: none !important;}

نتیجه

حذف دسته از صفحه محصول در ووکامرس با حذف قلاب اقدام وردپرس که خلاصه متا را در صفحه محصول واحد اضافه می کند ، کار می کند.

برای درک نحوه عملکرد این کد به طور جامع ، توصیه می شود نحوه عملکرد قلاب های فیلتر و عملکرد ، به ویژه افزودن و حذف قلاب های عمل – را یاد بگیرید.

در این مقاله قصد داریم تا درباره نحوه حذف دسته بندی از صفحه محصول ووکامرس صحبت کنیم.


قیمت (تومان)
رایگان
وضعیت
تکمیل شده

مقالات پیشنهادی

اندروید

اندروید

اندروید یک سیستم عامل می باشد که توسط گوگل توسعه داده میشود, این سیستم عامل بر پایه نسخه ی اصلاح شده ی هسته ی لینوکس و دیگر نرم افزار های متن باز طراحی شده است و ...

آخرین بروزرسانی 10 ماه 12 روز قبل

جاوا اسکریپت

جاوا اسکریپت

جاوا اسکریپت یک زبان پویا و محبوب مبتنی بر شیء, داینامیک و مفسری می باشد. این زبان برای برنامه نویسی سمت سرور و کلاینت استفاده میشود که ...

آخرین بروزرسانی 10 ماه 12 روز قبل

پی اچ پی - PHP

پی اچ پی - PHP

با استفاده از این زبان می توان وب سایت های پویا طراحی کرد, این زبان می تواند با HTML ادغام شود, در حقیقت یک زبان اسکریپتی متن باز و رایگان است. یعنی زمانی که سرور درخواست ...

آخرین بروزرسانی 10 ماه 12 روز قبل

هک و امنیت

هک و امنیت

در تعریف کلی این واژه می توان گفت که به پیدا کردن راه های نفوذ به یک حریم شخصی و استفاده غیر مجاز از آن را هک می نامیم. هدف از هک می تواند ...

آخرین بروزرسانی 10 ماه 12 روز قبل

سوالات و گفتگوها

logo-samandehi
تماس با ما

می توانید از طریق اطلاعات زیر با ما در ارتباط باشید.

درباره ما

سایت سون کلونر به تازگی شروع به کار کرده است و امید می رود تا بتواند پایگاه وسعی از آموزش های رایگان را در دسترس فارسی زبانان قرار دهد.