مرجع آموزش برنامه نویسی

افراد زیادی هستند که از طریق تحصیل یا علاقه به حوزه برنامه نویسی وارد می شوند ، اما پس از مدتی یا از یادگیری بی نتیجه خسته می شوند و یا آنطور که باید از کار خود لذت نمی برند. برنامه نویسی مسیر دشواری دارد که فقط افراد قدرتمند و هدفمند از پس آن بر می آیند. کسانی که به هر قیمتی استقامت می کنند هزینه رشد خود را می پردازند.
۴ دوره
+1500 دقیقه آموزش
۴۶۶ مقاله
۱۲۴۸ کاربر
سون کلونر

نحوه تعیین تعداد محصولات در هر صفحه ووکامرس

آیا می خواهید تعداد محصولات در هر صفحه در فروشگاه ووکامرس خود را تغییر دهید؟ در پست امروز ، ما در مورد راهی آسان برای تعیین تعداد محصولات نمایش داده شده بحث خواهیم کرد. با این حال ، قبل از اقدام به برخی از مهارت های فنی نیاز دارید. ما سعی می کنیم هر مرحله را با جزئیات توضیح دهیم تا به شما در پیاده سازی این راه حل کمک کنیم.

ووکامرس ، به طور پیش فرض ، 16 محصول را در هر صفحه نمایش می دهد. علاوه بر این ، آنها در 4Rows*4Columns پخش شده اند. اگر محصولات زیادی در فروشگاه آنلاین خود دارید ، ممکن است بخواهید تعداد محصولاتی را که در صفحه فروشگاه نمایش داده می شود سفارشی کنید. این می تواند به دلیل برخورد ویجت ها ، تصاویر یا سایر جنبه های طراحی با تعداد محصولات نمایش داده شده باشد.

شایان ذکر است که اگر از تم های پیش فرض مانند Twenty Seventeen ، Twenty Nineteen یا Storefront استفاده می کنید ، می توانید تعداد محصولات را در تنظیمات “ووکامرس ” تم تغییر دهید. علاوه بر این ، برخی از تم ها دارای تنظیمات شخص ثالث هستند تا تعداد محصولات در هر صفحه را تغییر دهند.

با این حال ، برخی از تم ها تنظیمات پیش فرض ووکامرس یا تنظیمات سفارشی برای تغییر تعداد محصولات را نشان نمی دهند. این بدان معناست که شما باید یک راه حل سفارشی برای این مشکل ارائه دهید. به همین دلیل ما این راهنما را برای کمک به شما ایجاد کردیم.

تعداد محصولات در هر صفحه ووکامرس

در پایان این پست ، می توانید تعداد محصولات نمایش داده شده در هر صفحه را کاهش یا افزایش دهید. علاوه بر این ، نحوه تغییر تعداد ستون ها در هر صفحه را نیز به شما نشان خواهیم داد.

قبل از ادامه کار ، توصیه می کنیم طرح زمینه کودک را ایجاد یا ایجاد کنید. این به این دلیل است که ما برخی از فایل های اصلی ووکامرس را ویرایش می کنیم. نصب تم کودک باعث می شود که تغییرات شما در حین بروزرسانی از بین نرود.

اجازه دهید ما مستقیماً وارد آن شویم.

مراحل تغییر تعداد محصولات در هر صفحه

  • وارد سایت وردپرس خود شوید و به عنوان کاربر مدیر به داشبورد دسترسی پیدا کنید.
  • از منوی داشبورد ، روی منوی ظاهر> منوی ویرایشگر تم کلیک کنید. هنگامی که صفحه ویرایشگر تم باز می شود ، به دنبال فایل توابع موضوع باشید تا عملکرد را برای تغییر تعداد محصولات در صفحه فروشگاه اضافه کنید.
  • کد زیر را به فایل php اضافه کنید:
// Change the Number of WooCommerce Products Displayed Per Page
add_filter( 'loop_shop_per_page', 'sevencloner_loop_shop_per_page', 30 );
function njengah_loop_shop_per_page( $products ) {
 $products = 12;
 return $products;
}
  • اگر کار نمی کند ، می توانید از قطعه کد زیر استفاده کنید:
// تغییر تعداد محصولات WooCommerce نمایش داده شده در هر صفحه
add_filter( 'loop_shop_per_page', create_function( '$products', 'return 12;' ), 30 );
  • متناوبا ، اگر می خواهید تعداد ستون ها در هر صفحه را تغییر دهید ، قطعه کد زیر را اضافه کنید:
// تغییر تعداد ستون های نمایش داده شده در هر صفحه
add_filter( 'loop_shop_columns', 'njengah_loop_shop_columns' );
function sevencloner_loop_shop_columns( $columns ) {
 $columns = 5;
 return $columns;
}
  • این نتیجه است:

بسته شدن

در این پست ، ما قطعات کد را برای تغییر تعداد محصولات در هر صفحه در ووکامرس به اشتراک گذاشته ایم. با این حال ، آخرین قطعه به شما کمک می کند تا تعداد ستون های صفحه فروشگاه را تغییر دهید. آنها آزمایش شده اند ، و ما می دانیم که آنها برای هر فروشگاه ووکامرس کار خواهند کرد.

این توصیه شده ترین روش برای سفارشی سازی است. داشتن افزونه های زیاد باعث از بین رفتن سایت شما می شود.

اگر به قابلیت های اضافی نیاز دارید ، می توانید با یک توسعه دهنده واجد شرایط وردپرس مشورت کنید. این امر باعث می شود که سایت خود را خراب نکنید.

 

در این مقاله قصد داریم تا درباره نحوه تعیین تعداد محصولات در هر صفحه ووکامرس صحبت کنیم.


قیمت آموزش
رایگان
نوع دسترسی
رایگان

این مقاله در حال حاضر تنها به روش رایگان در دسترس می باشد.

ناصر خالدی
مدرس دوره

ناصر خالدی

مهندس شبکه, امنیت, برنامه نویسی تلفن های هوشمند, طراح وب سایت و متخصص هوش مصنوعی

گفتگوی برنامه نویسان

بخشی برای حل مشکلات برنامه‌نویسی و مباحث پیرامون آن

دیدگاه‌ها و پرسش‌ها

برای ارسال نظر نیاز است تا ابتدا وارد سایت شوید.

هیچ نظری ارسال نشده است.

مقالات پیشنهادی

درباره فایل Robots.txt

این فایل ربات های خزنده موتور های جستجو را راهنمایی می کنند و به آنان می فهماند که چه دایرکتوری و لینک هایی قابل بررسی و چه دایرکتوری و لینک هایی غیرقابل برررسی می باشند...


۳۳
۰
۲ دی ۱۳۹۹

اندروید

اندروید یک سیستم عامل می باشد که توسط گوگل توسعه داده میشود, این سیستم عامل بر پایه نسخه ی اصلاح شده ی هسته ی لینوکس و دیگر نرم افزار های متن باز طراحی شده است و ...


۴۶
۰
۲۹ آبان ۱۳۹۹

بک لینک چیست؟

بک لینک (Back Link) به لینک دادن یک سایت به سایت دیگر گفته میشود که یک فاکتور مهم و اساسی در سئو هر سایتی می باشد.


۳۶
۰
۲۲ آذر ۱۳۹۹

هک و امنیت

در تعریف کلی این واژه می توان گفت که به پیدا کردن راه های نفوذ به یک حریم شخصی و استفاده غیر مجاز از آن را هک می نامیم. هدف از هک می تواند ...


۳۳
۰
۱۳ آذر ۱۳۹۹
logo-samandehi
تماس با ما

می توانید از طریق اطلاعات زیر با ما در ارتباط باشید.

درباره ما

سایت سون کلونر به تازگی شروع به کار کرده است و امید می رود تا بتواند پایگاه وسعی از آموزش های رایگان را در دسترس فارسی زبانان قرار دهد.