نحوه ایجاد حساب در Checkout ووکامرس

نویسنده : shahin khaledi بروز شده در : 8 روز 12 ساعت قبل آخرین مطالعه 9 ساعت 37 دقیقه قبل دسته ها : ووکامرس

آیا راه حلی سریع می خواهید که به مشتریان فروشگاه ووکامرس شما اجازه ایجاد حساب در صفحه پرداخت را بدهد؟ اگر درسته، شما در جای مناسب هستید. در این آموزش ، نحوه اشتراک گذاری فرم ثبت نام در صفحه پرداخت برای بازدیدکنندگان را به اشتراک می گذارم.

ووکامرس در Checkout حساب ایجاد کنید

دلایل مختلفی وجود دارد که ممکن است بخواهید مشتریان در صفحه پرداخت حساب ایجاد کنند. برخی از آنها عبارتند از:

  • مدیریت سفارشات و دریافت پشتیبانی برای مشتریان آسان تر است.
  • خرید مجدد به عهده مشتری است (همه جزئیات آنها ذخیره می شود).
  • برای مدیر فروشگاه راحت تر می توان ارزش مادام العمر مشتریان را ردیابی کرد.

با این حال ، باید به خاطر داشته باشید که فرایند خرید مشتریان برای اولین بار هنوز هم باید تا حد ممکن یکپارچه باشد. ووکامرس دارای قابلیت های داخلی برای این کار است و به بازدیدکنندگان اولین بار اجازه می دهد تا به صورت خودکار یک حساب جدید ایجاد کنند.

مراحل ایجاد حساب در صفحه پرداخت ووکامرس

در اینجا مراحلی وجود دارد که باید انجام دهید:

  • وارد سایت وردپرس خود شوید و به عنوان کاربر مدیر به داشبورد دسترسی پیدا کنید
  • به ووکامرس > Settings بروید.
  • روی برگه Accounts & Privacy کلیک کنید.

  • گزینه های زیر را بررسی کنید:
  • به مشتریان اجازه دهید در هنگام پرداخت حساب ایجاد کنند.
  • هنگام ایجاد یک حساب کاربری ، به طور خودکار یک نام کاربری از آدرس ایمیل مشتری ایجاد کنید.
  • هنگام ایجاد حساب ، رمز عبور حساب را به طور خودکار ایجاد کنید.

هنگامی که مشتری جدید از سایت شما خارج می شود ، یک ایمیل خوش آمد گویی با اطلاعات ورود به حساب جدید برای آنها ارسال می شود.

اصلاح ایمیل

این الگو متن ایمیل حساب جدید را ایجاد می کند. به طور پیش فرض ، ایمیل یک نام کاربری ایجاد شده برای مشتریان جدید برای ورود به حساب آنها ارسال می کند. با این حال ، کاربران از زمان وردپرس 4.5 می توانند با آدرس ایمیل خود وارد سیستم شوند.

در عوض ، من یک ایمیل ارسال می کنم که به مشتری اطلاع می دهد که می تواند با ایمیل خود با استفاده از قطعه کد زیر وارد سیستم شود:<?php do_action( ‘woocommerce_email_footer’, $email );

این کد به مشتریان جدید ووکامرس یک ایمیل حساب کاربری با آدرس ایمیل آنها به عنوان نام کاربری و نه نام کاربری ارسال می کند.

اگر علاقه ای به ویرایش کد در سایت خود ندارید ، می توانید از افزونه ای مانند Email Customizer برای ووکامرس برای ایجاد تغییرات استفاده کنید.

نتیجه

به طور خلاصه ، نحوه ایجاد حساب در صفحه پرداخت با استفاده از گزینه های داخلی ووکامرس را آموخته اید. علاوه بر این ، من یک قطعه کد قالب سفارشی را به اشتراک گذاشته ام که به مشتریان جدید ووکامرس یک ایمیل حساب با آدرس ایمیل آنها به عنوان نام کاربری و نه یک نام کاربری ارسال می کند. اگر با ویرایش کد آشنایی ندارید ، لطفاً با یک توسعه دهنده واجد شرایط وردپرس تماس بگیرید تا سایت خود را خراب نکنید.

در این مقاله قصد داریم تا درباره نحوه ایجاد حساب در Checkout ووکامرس صحبت کنیم.


قیمت (تومان)
رایگان
وضعیت
تکمیل شده

مقالات پیشنهادی

درباره فایل Robots.txt

درباره فایل Robots.txt

این فایل ربات های خزنده موتور های جستجو را راهنمایی می کنند و به آنان می فهماند که چه دایرکتوری و لینک هایی قابل بررسی و چه دایرکتوری و لینک هایی غیرقابل برررسی می باشند...

آخرین بروزرسانی 9 ماه 29 روز قبل

هوش مصنوعی

هوش مصنوعی

هوش مصنوعی یا هوش ماشینی, به هوشمندی نشان داده شده توسط ماشین در شرایط مختلف گفته میشود که مقابل هوش طبیعی در انسان ها قرار دارد که ...

آخرین بروزرسانی 10 ماه 20 روز قبل

هک و امنیت

هک و امنیت

در تعریف کلی این واژه می توان گفت که به پیدا کردن راه های نفوذ به یک حریم شخصی و استفاده غیر مجاز از آن را هک می نامیم. هدف از هک می تواند ...

آخرین بروزرسانی 10 ماه 18 روز قبل

جاوا اسکریپت

جاوا اسکریپت

جاوا اسکریپت یک زبان پویا و محبوب مبتنی بر شیء, داینامیک و مفسری می باشد. این زبان برای برنامه نویسی سمت سرور و کلاینت استفاده میشود که ...

آخرین بروزرسانی 10 ماه 18 روز قبل

سوالات و گفتگوها

logo-samandehi
تماس با ما

می توانید از طریق اطلاعات زیر با ما در ارتباط باشید.

درباره ما

سایت سون کلونر به تازگی شروع به کار کرده است و امید می رود تا بتواند پایگاه وسعی از آموزش های رایگان را در دسترس فارسی زبانان قرار دهد.